В ОРДЛО продовжується примусова паспортизація – розвідка

ВІЙНА
28 серпня, 14:30
В ОРДЛО продовжується примусова паспортизація – розвідка
Фото: zik.ua

Обов’язковою умовою проходження військової служби передбачено наявність у бойовиків російського громадянства.

Окупанти продовжують заходи з примусової паспортизації населення на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях. 

Про це йдеться у щоденному зведенні пресслужби Міністерства оборони України щодо ситуації в районі проведення операції Об'єднаних сил.

«За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російські окупаційні адміністрації продовжують заходи з примусової паспортизації населення на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях», – йдеться  у зведенні. 

Так, обов’язковою умовою проходження військової служби особовим складом з’єднань і частин 1-го (Донецьк) і 2-го (Луганськ) армійських корпусів окупантів передбачено наявність у них російського громадянства. 

«З початку вересня цього року командири з’єднань і частин окупантів зобов’язані щотижня доповідати за командою уточнені дані про наявність паспортів РФ у найманців з-поміж місцевих жителів і членів їх сімей та інформацію про надання документів на отримання російського громадянства», – наголошують у Міноборони.

Читайте також:
На полігонах, в районах зосередження військ окупантів проводяться тренування і розгортання польових командних пунктів.
06 жовтня, 15:19
За словами постійного представника України при ООН, в Організації знають про цю проблему, місія ООН з прав людини теж в курсі.
22 вересня, 13:26
Лідери політсили «ЗА МАЙБУТНЄ» обіцяють купувати нашим дітям нові станки в ПТУ. Так готують майбутню обслугу для чужинців.
03 вересня, 22:27
На сьогодні РФ незаконно тримає за ґратами близько 100 українських громадян.
31 серпня, 15:54
Прикладом цьому слугують події як в Україні, так і в Грузії 12-річної давнини.
10 серпня, 10:38
У великому інтерв'ю для Дмитра Гордона чинний президент Білорусі критично висловився про дії Олександра Турчинова весною 2014 року.
08 серпня, 10:02