В Україні можуть почати виробляти БМП ASCOD

ВІЙНА
26.09.2023, 15:05
В Україні можуть почати виробляти БМП ASCOD

ASCOD перебуває на озброєнні провідних армій світу та країн НАТО, таких як Іспанія, Велика Британія, Австрія та інших.

В Україні можуть розпочати ліцензоване виробництво бойових машин піхоти ASCOD.

Про це повідомили у пресслужбі «Української бронетехніки».

Компанія веде переговори з корпорацією General Dynamics та конгломератом Czechoslovak Group про можливість виробництва ASCOD в Україні.

«Досвід сучасної війни продемонстрував величезну цінність броньованої техніки для збереження життя військових. Саме тому ми плануємо постачати та виробляти в Україні бойові машини піхоти стандартів НАТО», — заявили в Українській бронетехніці.

Українські фахівці разом із військовими відвідали виробничі потужності General Dynamics в Іспанії, де ознайомилися з випуском колісної та гусеничної техніки за стандартами НАТО.

Бійці Сил оборони випробували БМП для порівняння динамічних властивостей ASCOD із технікою, що існує на озброєнні Збройних Сил України.

В Україні можуть почати виробляти БМП ASCOD_1В Україні можуть почати виробляти БМП ASCOD_2В Україні можуть почати виробляти БМП ASCOD_3

ДОВІДКОВО

Універсальна платформа ASCOD може бути оснащена різними системами озброєння: бойовими модулями з автоматичними гарматами 30/40 мм типу МК 44 Bushmaster, вежами з гарматами калібрів 105 мм або 120 мм та протитанковими керованими ракетними комплексами.

Платформа оснащена унікальними системами балістичного та протимінного захисту, що забезпечує рівень захисту відповідно до STANAG 4569 – рівень 4 для балістичного захисту (бронебійний постріл калібру 14,5 мм) та рівень 4a/4b для протимінного захисту (10 кг вибухової речовини).

ASCOD перебуває на озброєнні провідних армій світу та країн НАТО, таких як Іспанія, Велика Британія, Австрія та інших.

Читайте також:
Війна
Виробники дронів у США пропонують надсилати більше БпЛА в Україну для випробувань, щоб вийти в лідери на світовому ринку
29 червня, 12:57
Опінії
Якщо ви вмієте і хочете робити безпілотні літальні апарати.
27 червня, 17:05
Війна
Американська військово-промислова компанія Northrop Grumman Corporation вважається одним із найбільших у світі виробників зброї
19 червня, 11:07
Світ
Компанія Baykar Makina представила тактичний дрон Kalkan Diha з можливістю здійснювати вертикальний зліт та посадку.
10 червня, 09:35
Війна
Україна також отримала ліцензію на виробництва снарядів калібру 155 мм.
07 червня, 17:05
Опінії
Противник, безумовно, продовжуватиме атаки на Харківському напрямку, і, цілком імовірно, на Сумському.
25 травня, 15:47