В Україні можуть почати виробляти БМП ASCOD

ВІЙНА
26 вересня, 15:05
В Україні можуть почати виробляти БМП ASCOD

ASCOD перебуває на озброєнні провідних армій світу та країн НАТО, таких як Іспанія, Велика Британія, Австрія та інших.

В Україні можуть розпочати ліцензоване виробництво бойових машин піхоти ASCOD.

Про це повідомили у пресслужбі «Української бронетехніки».

Компанія веде переговори з корпорацією General Dynamics та конгломератом Czechoslovak Group про можливість виробництва ASCOD в Україні.

«Досвід сучасної війни продемонстрував величезну цінність броньованої техніки для збереження життя військових. Саме тому ми плануємо постачати та виробляти в Україні бойові машини піхоти стандартів НАТО», — заявили в Українській бронетехніці.

Українські фахівці разом із військовими відвідали виробничі потужності General Dynamics в Іспанії, де ознайомилися з випуском колісної та гусеничної техніки за стандартами НАТО.

Бійці Сил оборони випробували БМП для порівняння динамічних властивостей ASCOD із технікою, що існує на озброєнні Збройних Сил України.

В Україні можуть почати виробляти БМП ASCOD_1В Україні можуть почати виробляти БМП ASCOD_2В Україні можуть почати виробляти БМП ASCOD_3

ДОВІДКОВО

Універсальна платформа ASCOD може бути оснащена різними системами озброєння: бойовими модулями з автоматичними гарматами 30/40 мм типу МК 44 Bushmaster, вежами з гарматами калібрів 105 мм або 120 мм та протитанковими керованими ракетними комплексами.

Платформа оснащена унікальними системами балістичного та протимінного захисту, що забезпечує рівень захисту відповідно до STANAG 4569 – рівень 4 для балістичного захисту (бронебійний постріл калібру 14,5 мм) та рівень 4a/4b для протимінного захисту (10 кг вибухової речовини).

ASCOD перебуває на озброєнні провідних армій світу та країн НАТО, таких як Іспанія, Велика Британія, Австрія та інших.

Читайте також:
Економіка
90% коштів виділених на допомогу Україні спрямовуються в економіку США. Це нові робочі місця та зростання американської економіки.
08 грудня, 18:29
Війна
Україна повинна нарощувати власне виробництво боєприпасів. Виробничі потужності — це віддзеркалення політичної волі.
04 грудня, 12:05
Війна
Країна компенсуватиме брак зброї для передачі Україні видачею комерційних ліцензій приватним компаніям — голова Міноборони Чернохова.
27 листопада, 07:15
Опінії
Хто в нас там казав, що не можна перевести ринкову економіку на військові рейки?
18 листопада, 08:29
Війна
Україна стане першою країною, яка буде використовувати такі авто.
15 листопада, 19:27
Опінії
Гасло «все для фронту, все для перемоги» вигадали не більшовики, а німці в 1915 році.
12 листопада, 08:18