В Україні немає жодної біологічної зброї, – ООН

ВІЙНА
13 березня, 19:12
В Україні немає жодної біологічної зброї, – ООН
Фото: НВ

Керівництво Організації Об'єднаних Націй розкритикувало московитів щодо необґрунтовано звинувачення України у наявності біологічної зброї.

Про це під час засідання Ради безпеки міжнародної організації заявила її високий представник із питань роззброєння Ідзумі Накаміцу, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Reuters".

За словами чиновниці ООН, на сьогодні не має жодних відомостей про будь-які програми з розробки біологічної зброї в Україні, включно з тимчасово окупованими територіями.

«На нещодавньому засіданні Ради безпеки, яку скликала делегація рф, ця ж росія звинуватила США у створенні та спонсоруванні деяких програм із розробки біозброї. Постійний російський представник при ООН Васілій Нєбєнзя 11 березня повторив твердження. Але росіяни досі не підкріпили свої слова реальними доказами, що нібито в Україні за підтримки міністерства оборони США діють подібні лабораторії», – зазначила Ідзумі Накаміцу.

Натомість у Вашинґтоні не виключають, що Москва навмисно розповсюджує ці непідтверджені відомості задля власних біологічних атак націлених на мирне українське населення.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", уряд Великої Британії побоюється, що путінський режим сфабрикує привід для застосування хімічної зброї у війні проти України.

Читайте також:
Війна
Як побудована машина пропаганди? Маріупольський досвід.
21 червня, 20:34
Війна
Російські окупаційно-терористичні сили поновили інформаційний тиск на українців південних регіонів, погрожуючи штурмом великих міст.
30 травня, 20:27
Війна
44-річний ексочільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василь Бурба вступив до лав Територіальної оборони Києва.
08 квітня, 19:01
Світ
Ці дії спрямовані на посилення міграційної кризи на кордоні з Польщею
02.12.2021, 15:38
Політика
Львівські депутати та чиновники зовсім не вивчали українську історію.
22.10.2021, 16:14
Опінії
Наперекір путінській мантрі про "адін народ", Кремль рішуче веде антиукраїнську пропаґанду, зухвало переписуючи історію.
02.09.2021, 09:13