В Україні посилять мобілізаційні заходи

ВІЙНА
20 вересня, 13:27
В Україні посилять мобілізаційні заходи

Україна посилює мобілізацію, оскільки Московія збільшує кількість окупаційних військ

Про це заявив секретар парламентського комітету оборони Роман Костенко.

За його словами, Україні доведеться проводити мобілізацію, «інтенсивнішу, ніж зараз», якщо Московія, як раніше повідомляв український Генштаб, прикличе на службу ще 700 тисяч новобранців. Він заявив, ЗСУ на 80% «або навіть більше» складаються з мобілізованих, які раніше не були кадровими військовими.

Своєю чергою медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує голові комітету, що мобілізацію треба починати з десятків тисяч нероб — чиновників, які паразитують на бюджеті України, десятків тисяч депутатів рад різних рівнів, які паразитують на місцевих бюджетах, десятках тисяч хитродупих, які покупили собі довідки про інвалідність від ТЦК та МСЕК.

Або ж радимо цьому депутату розпочати мобілізацію з себе, і свого комітету.

Про одного з десятків тисяч, які «відкосили» від служби в ЗСУ, завдячуючи корупційним можливостям батька, ми розповімо незабаром.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Війна
У Верховній Раді пропонують мобілізувати на війну правоохоронців.
15 листопада, 09:45
Війна
"Сьогодні — уточнити дані, завтра — на фронт": чому українці не йдуть у ТЦК
25 серпня, 08:16
Виміри
Полтавський ОТЦК та СП вирішив мобілізувати полтавських депутатів-дармоїдів, але не всіх.
26 квітня, 11:50
Війна
Державна Дума РФ ухвалила пакет законопроєктів, яким запроваджується примусова військова повинність для повнолітніх чоловіків.
11 квітня, 20:54
Війна
Кремль таки зміг зігнати до лав окупаційно-терористичної армії пів мільйона чоловіків з усіх усюд ресурсної федерації московії.
29 березня, 21:59
Війна
Молодь національних республік Поволжя (так званий регіон Ідель-Урал) стала мішенню російського міністерства нападу та агресії.
20 березня, 18:35