Вадима Гутцайта нарешті звільнять з посади міністра молоді та спорту

ПОЛІТИКА
08.11.2023, 09:13
Вадим Гутцайт
Вадим Гутцайт

Хто може очолити Мінмолодьспорт?

Народний депутат Ярослав Железняк заявив, що цього тижня плануються кадрові перестановки в уряді. Йдеться про очільника Міністерства молоді та спорту України Вадима Гутцайта.

Як і передбачав «Останній Бастіон», новим очільником Міністерства молоді та спорту України, скоріше за все, стане нинішній начальник управління спорту департаменту розвитку Львівської міської ради Антон Нікулін.

Про це повідомляє sport.ua.

Повідомляється, що за кандидатуру нового міністра спорту України Антона Нікуліна депутати Верховної Ради голосуватимуть у четвер 9 листопада.

Антон Володимирович Нікулін — заслужений тренер України, він також відомий тим, що тренував каратистів Станіслава Горуну (бронзовий призер ХХХІІ Олімпіади у Токіо, чемпіон Європи 2021, переможець Всесвітніх ігор 2017 року та Європейських ігор 2019 року, бронзовий призер Чемпіонату Світу 2014 року) та Галину Мельник (Чемпіонка Європи з карате 2019 року - командне куміте, на II Європейських іграх 2019 року дісталася півфіналу, де поступилася колишній українці, а нині представниці Азербайджану Ірині Зарецькій).

 Галина Мельник, Антон Нікулін та Станіслав Горуна
Галина Мельник, Антон Нікулін та Станіслав Горуна

Натомість Вадим Гутцайт після відходу з посади міністра зосередиться на роботі на чолі Національного олімпійського комітету.

Нагадаємо, що Гутцайт тісно пов'язаний з корупційними схемами члена НОК України Сергія Бубки. У 2022 році він змінив його на посаді президента НОК.

В липні 2023 року журналісти виявили, що Сергій Бубка є співвласником трьох компаній, що зареєстровані на росії. За цим фактом пособництва державі-агресору СБУ відкрила кримінальне провадження за ст. 111-2 КК України. Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт не засудив дії Сергія Бубки, а зазначив, що останній готує позов до суду, про спростування неправдивих даних.

Національний олімпійський комітет жодним чином не відреагував на поведінку свого члена. Натомість намагається позбавити членства Владислава Гераскевича, який заявив, що на час розслідування Сергія Бубку слід виключити з комітету.

Перебування Вадима Гутцайта на посаді міністра молоді та спорту України було затьмарене численними корупційними скандалами.

«Останній Бастіон» розповідав про те, як чиновники з «Інваспорт» вимагають гроші у спортсменів паралімпійців та дефлімпійців.

Але Вадим Гутцайт ніяк не відреагував на численні факти корупції на рівні керівництва системи фізкультури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», що функціонує в Україні на державному рівні.

Вимагання коштів у спортсменів відбувається за повного сприяння Міністерства молоді та спорту України, під керівництвом Вадима Гутцайта, яке роками закриває очі на корупцію в «Інваспорті» та інших спортивних федераціях та комітетах України.

Така політика привела до того, що Чемпіон світу, Олімпійський чемпіон, паралімпієць Сергій Ємельянов заявив про те, що через корупцію в українському спорті він буде змушений представляти іншу країну.

Повністю переключившись на роботу в НОК, Гутцайт повністю паралізує підготовку спортсменів-олімпійців, бо його цікавлять гроші, а не спортивні звитяги українців.

Ми вкотре наголошуємо на тому, що Вадима Гутцайта потрібно негайно звільнити з посади очільника НОК України.

Читайте також:
Політика
Найєм написав заяву про звільнення 10 червня, звинувативши Шмигаля та уряд у системному зриві програм побудови оборонних споруд
18 червня, 17:15
Політика
Застосунок не згадується в жодному нормативно-правовому акті, що викликає питання про юридичні наслідки вчинених у додатку дій.
21 травня, 17:34
Політика
Рішення підтримали 273 народні депутати
09 травня, 11:25
Політика
Постанову про звільнення Кубракова внесла група депутатів із різних фракцій та груп на чолі з Давидом Арахамією
09 травня, 10:20
Політика
Почались кадрові чистки, але поки виключно у Міноборони.
18.09.2023, 13:46