«Вагнерівці» поповнюють лави Росгвардії

ВІЙНА
12 вересня, 18:14
«Вагнерівці» поповнюють лави Росгвардії
Фото: Google

Банда Віктора Золотова приймає до своїх лав зеків із банди Євгєнія Прігожина: коло замкнулося, зеки офіційно стають вертухаями.

Повідомлення про набір до Росгвардії з'явилися у закритих Telegram-чатах родичів терористів-"вагнерівців", передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Важные истории".

Як вдалося з'ясувати, за прямою вказівкою вірнопідданого путінського піхотинця Золотова перевагу надають саме тим бойовикам, які мають воєнний досвід (скажімо, вижили у Бахмуті – прим. ред.).

«Перспективи працевлаштування у лавах Росгвардії залежать від тяжкості статті та терміну перебування в колонії. Всі кандидати проходять стандартну перевірку служби безпеки, а Росгвардія запитує документи у виправній колонії, де той чи інший бойовик відбував покарання до потрапляння на фронт», – йдеться у журналістському розслідуванні.

Цілком очевидно, що тепер розганяти будь-які (переважно мирні й немасові – прим. ред.) демонстрації у РФ будуть засуджені злочинці, котрі отримали "безцінний" кривавий досвід на війні проти України.

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", російський бандитсько-чекістський режим на чолі із Владіміром Путіним пожирає своїх інфернальних дітей.

Читайте також:
Війна
Українське збіжжя вивозять з портів тимчасово окупованого Криму.
29 листопада, 15:42
Війна
Вартість такого тунелю може становити $5 мільярдів.
24 листопада, 13:45
Війна
Впіймавши облизня на Київщині, Чернігівщині, Сумщині, Харківщині та Херсонщини, ворог став учитися. Не тільки на своїх, а й наших помилках.
19 листопада, 14:07
Війна
Авіакомпанія «I Fly» виконує рейси для міністерства оборони держави-агресорки. Літаками перекидають мобілізованих у Ростов-на-Дону.
13 листопада, 20:23
Війна
Цивільних змушують здавати кров для загарбників.
11 листопада, 15:24
Війна
Вже третій підрозділ російських окупаційно-терористичних сил сформований із представників корінних народів Надволжя знищено в Україні.
31 жовтня, 16:52