Вакцинований, слухняний, безпечний

Опінії
02.11.2021, 14:08
Вакцинований, слухняний, безпечний
Фото: Останній Бастіон

Судячи з усього, саме таким має бути "ідеальний українець" на думку наших керманичів...

Науковець, письменник, журналіст

А як іще пояснити всі ці закони, заборони та "тренди", якими нас рясно "пічкають" із усіх можливих джерел інформації?

Нещодавно спільноту черговий раз сколихнула новина, що одна з торговельних мереж України пишається темпами обов'язкової вакцинації співробітників та кожному, хто довів свою «лояльність бренду», вішають значок — «Вакцинований та безпечний для вас»…

З усією повагою до працівників цієї мережі, які вимушені носити «почесні відзнаки», банально боячись втратити роботу, але подібна картина нагадує «друзів наших менших», які сумирно блукають вулицями міста. Їх чиповані вушка також вказують, що вони «безпечні для вас»…

Враховуючи все нові й нові карантинні заборони, за допомогою яких відбувається агресивне розділення суспільства на вакцинованих та невакцинованих, подібний значок, пов'язка або радше «тавро», найближчого часу з'являться у кожного «свідомого» українця.

До речі, толерантний Захід, який також пишається темпами вакцинації, навіть сам подекуди відчуває «нудоту» від власної «винахідливості».

Нещодавно обурення світової спільноти викликала ініціатива Німеччини до розповсюдження серед населення жовтих значків з наступним текстом:

«Impfen? Ja Bitte! Ich bin geimpft» — «Вакцинуватися? Так, звісно! Я вже вакцинований».

Вакцинований, слухняний, безпечний_1

Судячи з усього, вони забули власну історію та місце жовтих значків у ній.

Багато уважних людей побачили в цьому кроці повернення сумнозвісної «Жовтої Зірки», якою нацисти відмічали євреїв, що мешкали на території Німеччини за часів Голокосту.

Вакцинований, слухняний, безпечний_2

На подібний «ляпас» в обличчя гуманізму гостро відреагували представники культури та свідомої громадськості.

Зокрема, одним із перших своє обурення у соціальній мережі висловив американський актор Джеймс Вудс, який колись знімався у серіалі «Голокост».

Історичний досвід підказує, що з подібних значків нічого доброго не починається, а давній принцип усіх диктаторів «divide et impera» «розділяй та володарюй», чудово працює в умовах сучасної України, під акомпанемент роялю та усмішки колишніх гумористів…

Читайте також:
У Криму продовжують переслідувати Киримли, у тому числі прирівнюючи релігійні або політичні переконання до тероризму
15 січня, 18:15
ФСБ у Криму порушила нову кримінальну справу стосовно імама Февзієва та ще чотирьох мусульман
12 січня, 16:50
СБУ тисне на казахстанських активістів у Києві через координацію протестів у Казахстані
11 січня, 15:35
Етнічні узбеки з туркменами звинуватили талібів у захопленні їхніх земель у Північному Афґаністані та примусовому виселенні тисяч людей.
14.12.2021, 14:02
П'ятеро людей, яких банда НАК оголосила «убитими бойовиками» в ході «спецоперації» в Нальчику та в Баксані, були до цього викрадені
05.07.2021, 14:15
8 надихаючих відео, як можна відстояти свої права
26.06.2021, 16:16