Розмова з психологом про сезонну депресію, пандемію та самонавіювання

30.10.2021, 12:07

"Останній Бастіон" завітав до Кіри Седих та поспілкувався з приводу стану психічного здоров'я українців в умовах пандемії COVID-19.

Діалог щодо реальності сезонної депресії, впливу паніки на перебіг пандемії, а також поради, як покращити настрій і самопочуття в осінній період.

Кіра Седих - доктор психологічних наук, професор, зав. кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, голова Полтавського відділення Товариства психологів України.

До кола її професійних інтересів відносяться психологічне консультування та психотерапія, психологія сім’ї та психологія сексуальності. Має понад 100 наукових публікацій. Є автором трьох монографій, співавтором декількох навчальних посібників, керує науково-дослідною роботою студентів у межах проблемної групи "Синергетичний підхід до психологічних процесів у системах різного рівня організації".

Пропонуємо переглянути сюжет! Буде цікаво!

Читайте також:
Життя
Широкомасштабна війна внесла суттєві у наше буденне життя. Існує тільки "до" та "після" 24.II.2022, дата, що назавжди нас змінила...
26 жовтня, 20:27
Життя
Протягом життя кожна людина зіштовхується зі стресовими та неприємними ситуаціями. Уникнути їх, очевидно, неможливо.
21 жовтня, 07:00
Життя
Практичний порадник від психолога для тих, хто досі не зміг прилаштуватися до нової дійсності після 24 лютого 2022 року.
16 жовтня, 20:00
Життя
Дуже часто можна почути про те, що людина вживає алкоголь задля зменшення рівня тривожності, особливо у надзвичайних ситуаціях.
05 жовтня, 20:56
Життя
Чи була у вас наступна ситуація: ви ображалися на інших через те, що вони не виправдали ваших очікувань і сподівань?
30 вересня, 20:03
Життя
Когнітивні або ж мисленнєві спотворення – розумові установки, котрі спрацьовують у людини автоматично, незалежно від нашого бажання.
08 вересня, 19:54