Вашингтонський саміт НАТО стане розчаруванням для України

ПОЛІТИКА
01 січня, 17:45
Вашингтонський саміт НАТО стане розчаруванням для України

Саміт НАТО у Вашингтоні навряд чи матиме для України якісь значні позитивні результати, — генерал Бен Годжес

Зараз в Альянсі не спостерігається «достатнього рівня енергії» щодо питання українського членства. А також наразі існують лідери, які виконують кремлівську роботу всередині Європейського Союзу.

Про це в ефірі телемарафону заявив екскомандувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Годжес.

«Щиро кажучи, я не налаштований оптимістично — я не чую висловів чи розмов, які вказували б на те, що у 2024 році у Вашингтоні результат може бути успішнішим, ніж у 2023-му у Вільнюсі. Я дивлюся на Орбана в Угорщині, на Фіцо у Словаччині — вони обидва зараз виконують кремлівську роботу у різні способи усередині ЄС. Угорщина навіть заблокувала рух Швеції в НАТО. Я не відчуваю достатнього рівня енергії щодо питання українського членства» — сказав генерал.

Він додав, що хотів би помилятися, однак наразі має такі відчуття.

Ходжес також зазначив, що він особисто зосереджений на тому, щоб США здобули ясність щодо цілей в Україні, зокрема, що Україні треба справді допомогти здобути перемогу, бо це відповідає інтересам Америки. Тому, на його переконання, слід продовжувати виступати за підтримку вступу України до Альянсу.

«НАТО стане кращим того самого дня, коли прийме Україну. Але я буду чесний з вами та моїми українськими друзями — я зараз не дуже оптимістичний, що ми побачимо щось краще порівняно з тим, що ми побачили на саміті НАТО у Вільнюсі» — зауважив екскомандувач Сухопутних сил США у Європі.

Читайте також:
Політика
Західні суспільства тверезіють від багаторічного москвофільства тільки після гучного стусана від сусідів РФ. Не можна замиритися із Кремлем.
22 березня, 06:03
Світ
База НАТО матиме площу у 2800 гектарів і загальний периметр у 30 км.На базі зможуть постійно проживати до 10 тис. військовослужбовців
18 березня, 10:53
Світ
Швеція офіційно стала новим 32-м членом НАТО.
07 березня, 18:07
Світ
Раніше парламент Угорщини ратифікував вступ Швеції до Північноатлантичного Альянсу
05 березня, 18:27
Війна
На тлі панічних новин в Європі стає панівною думка, що Україна поступово програє війну. Захід мусить нарешті допомогти спинити агресора.
28 лютого, 19:17
Війна
Французька опозиція розкритикувала Макрона за заяву про відправку в Україну військ країн НАТО
27 лютого, 11:19