Важкий вибір України між свободою і бідністю

15 вересня, 16:00
Важкий вибір України між свободою і бідністю
Фото: Facebook

Ті, хто нині вимагає зосередитися на війні, до 24.II.2022 вимагали зосередитися на боротьбі з корупцією. Дива вітчизняних перевзувальників.

Ті самі особини, які у 2014-му радісно підспівували американському послу: «Корупція страшніша за російські танки», тепер піною сходять, доводячи, що корупція – це другорядне. Для них нині головне, виявляється, – безпека.

Оце тотальне й пошесне лицемірство й подвійні стандарти перетворюють цілу країну на Содом і Ґоморру. 40 мільйонів брехунів і лицемірів із пустою скарбницею й арсеналом не переможуть 140 мільйонів брехунів і лицемірів із повною казною і зброярнею!

Це так само очевидно, як і те, що обрання плясуна-хохотуна на роль президента воюючої країни веде до безпекової катастрофи. Чому про це не заведено говорити публічно?

А я нагадаю, що коли обрали "зеленого" президентом, катастрофа сталася не відразу. І знавіснілий охлос після виборів потішався над адекватною частиною суспільства, що хапалася за голову: «Ха-ха! Оце вас бомбонуло! Ну шо, і де війна? Де долар по 40?».

Так, ось вам, і війна, і долар по 40...

Коли це ходяче нещастя залишили на посаді замість того, щоб оперативно сформувати уряд національного порятунку, хуженебудьки з неначасниками визвірялися на рештки адекватної публіки. Це було на кшталт подібних фраз: «Заваліть пельки – ємурукоплєщєтвєсьмір!», або «Вірте в ЗСУ, донатьте на ЗСУ – і не заздріть».

За цей час було змарновано стільки людських і матеріальних ресурсів, що наступна зустріч із реальністю зачарованих титановими яйцями може закінчитися гробовою тишею. І насамкінець, знесуни таки знесли яєчко, та не просте, а титанове.

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Політика
Провідний глашатай Кремля з Братислави пан Роберт Фіцо невдовзі може знову обійняти посаду прем'єр-міністра. Він — антиукраїнський політик.
17:48
Війна
Відряджати "на нуль" корумпованих військових комісарів і паркетних генералів Зе-влада не має наміру, бо війна ж "до останнього українця".
04 вересня, 16:49
Опінії
Авжеж, злодії безпартійні, особливо, якщо вони всі є «Слуги народу»!
03 вересня, 10:39
Політика
Кандидат у президенти США від Республіканської партії Вівек Рамасвамі готовий віддати Україну на поталу російським загарбникам.
29 серпня, 16:00
Блоги
Прирівняння корупції до державної зради, навіть лише на час воєнного стану, може негативно вплинути на майбутню євроінтеграцію України
29 серпня, 08:32
Блоги
Черчилль із Рузвельтом на тому світі від ініціативи Зеленського відчули дискомфорт, а от Сталін – ні. Зрозуміли, у чому різниця?
28 серпня, 16:41