Важкий вибір України між свободою і бідністю

15.09.2023, 16:00
Важкий вибір України між свободою і бідністю
Фото: Facebook

Ті, хто нині вимагає зосередитися на війні, до 24.II.2022 вимагали зосередитися на боротьбі з корупцією. Дива вітчизняних перевзувальників.

Ті самі особини, які у 2014-му радісно підспівували американському послу: «Корупція страшніша за російські танки», тепер піною сходять, доводячи, що корупція – це другорядне. Для них нині головне, виявляється, – безпека.

Оце тотальне й пошесне лицемірство й подвійні стандарти перетворюють цілу країну на Содом і Ґоморру. 40 мільйонів брехунів і лицемірів із пустою скарбницею й арсеналом не переможуть 140 мільйонів брехунів і лицемірів із повною казною і зброярнею!

Це так само очевидно, як і те, що обрання плясуна-хохотуна на роль президента воюючої країни веде до безпекової катастрофи. Чому про це не заведено говорити публічно?

А я нагадаю, що коли обрали "зеленого" президентом, катастрофа сталася не відразу. І знавіснілий охлос після виборів потішався над адекватною частиною суспільства, що хапалася за голову: «Ха-ха! Оце вас бомбонуло! Ну шо, і де війна? Де долар по 40?».

Так, ось вам, і війна, і долар по 40...

Коли це ходяче нещастя залишили на посаді замість того, щоб оперативно сформувати уряд національного порятунку, хуженебудьки з неначасниками визвірялися на рештки адекватної публіки. Це було на кшталт подібних фраз: «Заваліть пельки – ємурукоплєщєтвєсьмір!», або «Вірте в ЗСУ, донатьте на ЗСУ – і не заздріть».

За цей час було змарновано стільки людських і матеріальних ресурсів, що наступна зустріч із реальністю зачарованих титановими яйцями може закінчитися гробовою тишею. І насамкінець, знесуни таки знесли яєчко, та не просте, а титанове.

Автор : Софія Дніпровська
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
45-й американський президент зараз грає на руку путіна, шантажуючи Білий дім. Уряд Джозефа Байдена опинився у надскладній ситуації.
06 лютого, 13:32
Історія
Столичний міський голова Віталій Кличко не припиняє дивувати своїм угодовством примхам сіоністів. Здорового глузду, вочевидь, не лишилося.
28 січня, 12:05
Політика
Черговий речник Офісу пРезидента опинився у центрі гучного скандалу. Поціновувач ЛҐБТ-вечірок Сергій Лещенко вважає українців тупими рабами.
24 січня, 19:04
Політика
Володимир Зеленський не має елементарних знань із права та історії. Тому кожна його законодавча ініціатива — це відверта профанація.
24 січня, 08:20
Опінії
Очільник вітчизняного міністерства закордонних справ розродився черговим перлом. Куля-в-лоб Арсеній Яценюк може покурити у стороні.
18 січня, 07:19
Опінії
Коли у державного керма блазень, чекай біди звідусіль. Але, якщо цей блазень має ще й цілу команду — буде катастрофа.
21.12.2023, 07:09