Вбивайте палестинських жінок і дітей — міністр небезпеки Ізраїлю

СВІТ
16 лютого, 08:25
Вбивайте палестинських жінок і дітей — міністр небезпеки Ізраїлю
Фото: Yeni Şafak

Кубло сіоністів, що отаборилося на Святій Землі, прагне крові невинних людей. Національність не цікавить, головне: знищити всіх непокірних.

Під гарячу руку ізраїльської окупаційно-терористичної держави потрапили палестинці Ґази. На черзі — на 50% загарбаний сіоністами Західний берег річки Йордан, де засідає уряд Палестинської держави із тимчасовою столицею у місті Рамалла.

На цьому вкотре наполягає скандальний міністр національної (не)безпеки Ізраїля і голова політичної сили «Оцма єгудіт» 47-річний Ітамар Бен-Ґвір. Під час засідання кабінету міністрів чиновник-сіоніст закликав інших урядовців «не зупинятися ні перед чим, поки не завершиться очищення Ґази».

«Ми не можемо дозволити жінкам та дітям амалікитян наближатися до кордону. Якщо дозволити їм залишитися у секторі, або ж вийти живими до Єґипту, вони сформують згуртовану діаспору, котра готуватиме терористичну помсту проти нас. Вони мають отримати те, на що заслужили після подій 7 жовтня 2023 року, — тільки кулю у голову», — захлинаючись власною слиною заявив Бен-Ґвір.

Водночас «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як в Ізраїлі вже почали саджати за критику режиму Сатаньягу. Демократія в єврейській державі відсутня, а ті, хто говорить зворотне — бреше, як кремлівський пропагандист.

Вбивайте палестинських жінок і дітей — міністр небезпеки Ізраїлю_1
Читайте також:
Світ
Сіоністська маріонетка із берегів Потомаку обрала шлях конфронтації з Ізраїлем. 46-й президент США вмив руки палестинською кров'ю.
11 квітня, 12:19
Світ
Сміховинний військово-релігійний політичний режим в Ірані нарешті відповів сіоністам. Усі посольства Ізраїля названо «законною ціллю».
09 квітня, 19:34
Політика
Дипломатичний діалог між Абу-Дабі та Тель-Авівом «заморожено» на невизначений термін. Причина: вбивство 7 працівників ООН у Ґазі.
07 квітня, 14:42
Світ
«ЗА» проголосувало 14 членів Ради безпеки із 15, США – утрималися.
25 березня, 18:07
Світ
Держдеп США оголосив санкції проти низки ізраїльських поселенців на окупованому Західному березі річки Йордан.
15 березня, 09:25
Світ
На жаль, припинення масових убивств у смузі Ґази триватиме не довше за священний для мусульман місяць Рамадан. Потім терор відновиться.
28 лютого, 08:23