В Ізраїлі почали саджати за критику режиму Нетаньягу

ПОЛІТИКА
23 січня, 14:23
В Ізраїлі почали саджати за критику режиму Нетаньягу
Фото: Haaretz

Якщо хтось навіть спробує висловитися проти сіоністської диктатури доведеться попрощатися з волею. Демократія в Ізраїлі відсутня.

Про це з власного досвіду перебування у в'язниці знає вчитель Мейр Барухін, який десятиліттями бореться за викриття злочинів проти мешканців Святої Землі. Чоловік відстоює як права євреїв, так і палестинців, повідомляє заборонене ізраїльське видання Haaretz.

Зі слів переслідуваного Біньяміном Нетаньягу педагога, будь-яка критика уряду в Ізраїлі відразу сприймається як «зрада та загроза». Днями Мейра Барухіна знову засудили до арешту за громадянську позицію у соціальних мережах, опісля він зазнав цькування з боку учнів і трудового колективу.

«Я викладаю історію у середній школі імені Іцхака Шаміра у місті Петах-Тіква на схід від Тель-Авіва. Проте все змінилося на гірше для мене і моєї сім'ї, коли я висловив сумніви щодо подій 7 жовтня 2023 року. Спершу додому завітала поліція, а згодом я був звільнений з роботи через свої погляди.

Вихованці стали обзивати мене на перервах лайливими словами, зривати уроки, освистувати, але судовий вирок остаточно довів, що в Ізраїлі відсутні свобода слова, свобода думки та й узагалі демократія як така. І я переконаний, що подібних критиків уряду у країні багато, просто всім нам затикають рота», — невтішно констатував із-за ґрат педагог.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла своїх читачів про те, як громадяни державного утворення Ізраїль звинувачують уряд у трагедії, що сталася торік 7 жовтня. Від прем'єр-міністра вимагають піти у відставку й постати перед судом.

Читайте також:
Світ
Кремлівські каральні органи перейшли у наступ на іноземців, які законно перебувають у межах країни-окупанта. Затриманих одразу депортують.
31 березня, 16:31
Кримінал
20 березня Мєщанскій районний суд Москви на закритому засіданні засудив борця за волю Сибіру Ігоря Кузнєцова до 3 років ув'язнення (умовно).
22 березня, 21:45
Кримінал
Відомий томський журналіст, громадський діяч Ігорь Кузнєцов відмовився від сепаратизму та підтримки України. Гебісти обіцяли зменшити строк.
17 березня, 19:08
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29
Політика
Легендарного комбата, фронтовика на позивний «Туман» кинуто за ґрати без права застави. Зе-влада усуває ініціативних військовослужбовців.
31 січня, 19:14
Політика
Коли борешся за свободу своєї батьківщини та за Україну, але залишаєшся на самоті. Така лиха доля спіткала Ігоря Кузнєцова з Томська.
24 січня, 12:31