Велика пожежа охопила московський торговий центр

СВІТ
09.12.2022, 20:25

У підмосковному торговому центрі «Мега Хімки» сталася потужна пожежа.

Влада повідомляє, що одна людина загинула, а причина пожежі встановлюється. Згідно з повідомленнями державних ЗМІ, до ранку п'ятниці вогонь поширився на площу 18 000 квадратних метрів (194 000 квадратних футів).

Можливою причиною пожежі розглядають підпал, але ймовірніше це пов'язано з несправністю електрики. Вважається, що причиною вибухів стали аерозолі та банки з фарбою. За фактом інциденту слідчий комітет росії відкрив кримінальне провадження. Збитки від пожежі оцінюють у 320-480 мільйонів доларів.

Читайте також:
Світ
Терористичний акт ІДІЛ, провокація ФСБ чи спецоперація Моссаду?
23.03.2024, 08:18
Війна
Несподіваний нічний удар з повітря по серці ресурсної федерації московії доводить, що ворога слід бити на його території, де він безсилий.
03.05.2023, 17:17
Світ
Навчання відбулися за 74 кілометри від Плімута у день зміни прем’єр-міністра.
17:08
Світ
У Тбілісі розпочалися протести на його підтримку.
12:24
Світ
Французькі психотерапевти повідомляють, що протягом останніх тижнів зросла кількість звернень через психологічні проблеми.
вчора, 20:27