Перший, але не останній вибух над Кремлем сколихне всю РФ

ВІЙНА
03.05.2023, 17:17
Перший, але не останній вибух над Кремлем сколихне всю РФ
Фото: Telegram

Несподіваний нічний удар з повітря по серці ресурсної федерації московії доводить, що ворога слід бити на його території, де він безсилий.

Це і є розхвалена Валєрієм Гєрасімовим гібридна війна, саме так і виглядає гібридний контрнаступ, певен виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко.

За його словами, подібні вибуху мають сколихнути всю РФ, але водночас очевидно не можуть змінити докорінно ситуацію, яку за останні 20 років зацементував хижацький путінський режим.

«Будемо сподіватися, що подальші подібні вибухи та неправильні кадрові та управлінські рішення будуть ще більше дестабілізувати систему. Власне, удар по Кремлю це: 1) Бездарність російського ППО? чи все ж 2) Спланована самими росіянами акція? Виключати жоден із цих варіантів ми не можемо. Хоча, як на мене, другий варіант менш вірогідний.

"Бавовна" над Кремлем не змусить росіян записуватися в добровольці. А іншої причини показати такі провали ППО, після встановлених на дахах "Панцирів" – важко вигадати. Чи може Кремль зробити якусь  супервідповідь? Теоретично так, але знищення будівлі Офісу Президента ніяк, підкреслю: ніяк не вплине на хід бойових дій», – прояснює подію Вадим Денисенко.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що на території стратегічного Воронезького акціонерного літакобудівного товариства виявлено масштабне займання.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
У підмосковному торговому центрі «Мега Хімки» сталася потужна пожежа.
09.12.2022, 20:25
Війна
Окупанти втратили сім Су-34 та два Су-35.
вчора, 17:27
Війна
Справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.
вчора, 16:13
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
вчора, 14:56
Війна
Будь-які пацифісти, говорячи про необхідність миру, насправді призводять усе до стану війни. Вони провокують її своїм безглуздим утопізмом.
вчора, 13:45
Війна
Французька опозиція розкритикувала Макрона за заяву про відправку в Україну військ країн НАТО
вчора, 11:19