Велике крадівництво від Зеленського.

09.07.2021, 12:20
На місці видобутку
На місці видобутку

Розкрадання державних надр

Упродовж семи років Останній Бастіон розкриває деталі системної корупції, яка поглинула Україну, та перетворила країну з надзвичайними можливостями у корупційне болото.

Нещодавно Останній Бастіон писав про корупційну оборудку братів Бубликів. Коли два останніх, за повного сприяння поліції та СБУ, без спеціального дозволу намили кількасот тисяч метрів кубічних піщано-глейової суміші, та продали її Онуру, не сплачуючи ані податків, ані ренти, ані інших платежів.

Схожа ситуація з крадіжкою майна громади відбувається і зараз, про що ми писали.

Розумію, що малограмотний, внаслідок релігійної та освітньої колонізації, народ не здатен розуміти та відчувати, коли з нього здирають шкіру. Що його хата стоїть скраю, і він нічого не бачить. Що вся влада від семітського бога, і критикувати її не можна.

Але... Завтра турки, Бублики, Синєгубови, Біленькі, та інші підуть з набитими награбованим кишенями, залишивши людей наодинці з їх проблемами, внаслідок спустошених бюджетів ОТГ, та з виснаженими надрами, які б могли дати змогу наповнювати бюджет обов'язковими відрахуваннями.

На місці видобутку
На місці видобутку
На місці видобутку
На місці видобутку

І, у той час, коли в освіченій Європі, люди відбивають зазіхання влади на  кожен євроцент з кишені платника податків, колонізовані та малоосвічені  мешканці України дозволяють корупціонерам творити що завгодно на власній землі. Включаючи її повний розпродаж.

Останній Бастіон, як оплот Українства, продовжує вивчати ситуацію з незаконним збагаченням представників правоохоронних структур та представників гілки влади від членограя.

Деталі незабаром


Нагадуємо, що 7 липня у власному будинку був застрелений президент Гаїті Жовенель Моїз, якого звинувачували не тільки в тому, що він покривав корупцію власного оточення, а і в тому, що він не забезпечив належне розслідування тих корупційних злочинів, які вчинило попереднє керівництво країни.

Свою думку з цього приводу висловив Євген Шевченко :

Особисто я вважаю, що така показова страта - це гарний приклад боротьби знахабнілими чинушами, яких народ обрав задля захисту інтересів країни, а обранці, отримавши владу, швидко забули про свої передвиборчі обіцянки і думали лише про власне збагачення.

Пане Володимир Зеленський, до речі, хотів вас спитати: чому ваш генпрокурор Ірина Венедиктова саботує розслідування справи «Роттердам+», адже Ахметов та Петро Порошенко нанесли мільярдні збитки державі? Якщо шо, то я ні на що не натякаю. Просто запитую.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Політика
Головна їх мета не боротьба з корупцією, а знищення незалежності та суверенітету України й заробляння на цьому грошей.
17:46
Політика
Українські банки отримали листи НАЗК, з вимогою надати інформацію про рахунки та рух коштів всього оточення заступника Генпрокурора
09:01
Політика
Як живе «тітка» заступника директора ДБР Олександра Удовиченка
вчора, 17:05
Політика
Тіньова торгівля тютюновими виробами призвела до втрат бюджету у розмірі 42,5 млрд грн (понад $1 млрд) у 2022-2023 роках
18 червня, 17:00
Полтава
За майже три роки «слуги нароту» витратили 9 мільйонів гривень та перетворили територію перед обласною бібліотекою на звалище
18 червня, 11:00