Великі втрати деморалізують противника

ВІЙНА
05 березня, 12:53
Великі втрати деморалізують противника

Загін 155-ї бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту рф відмовився брати участь у наступі

російські окупаційні війська продовжують зазнавати великих втрат у живій силі.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, інформує медіа агенція "Останній Бастіон".

За її словами, медичні заклади на тимчасово окупованій території України переповнені важкопораненими, їх евакуація для лікування на території росії майже не здійснюється.

"З метою приховування відомостей про кількість померлих від ран, їх облік ведеться виключно російськими військовими медиками. Разом з тим, інформація про реальні втрати росіян швидко розповсюджується серед військовослужбовців та деморалізує особовий склад противника. Зокрема, приданий на посилення 155 окремої бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту рф добровольчий козачий загін відмовляється брати участь у наступі і виконувати накази некомпетентного командування", - йдеться у повідомленні.

Така тенденція спостерігається і в інших підрозділах противника.

"У зв’язку з цим командування російських окупаційних військ активізувало проведення заходів примусового та карального характеру, намагаючись покращити стан військової дисципліни та запобігти випадкам масового залишення районів ведення бойових дій", - додає Маляр. 


Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у боях під Вугледаром була повністю розгромлена елітна 155-а бригада морської піхоти з Владивостока.

"155-ту бригаду вже тричі доводилося доукомплектовувати. Перший раз - після Ірпеня та Бучі, другий раз - після поразки під Донецьком. А зараз майже вся бригада знищена під Вугледаром", - розповів речник Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський.

155-та бригада вже зазнавала нищівної поразки на сході України ще у листопаді 2022 року під Павлівкою. 

Читайте також:
Новини
На думку Гладкова, щоб зупинити обстріли в регіоні потрібно захопити частину України
вчора, 10:50
Політика
Депутат Державної Думи із Новосибірська у 2007-2016 роках нарешті визнав, чого хоче зі своєю командою російських "лібералів"-пристосуванців.
17 травня, 16:09
Опінії
Заґратований російський опозиціонер Алєксєй Навальний також мріє побувати на війні, але тюремна камера не дозволяє.
10 травня, 19:25
Світ
Федеральний уряд на чолі з канцлером Олафом Шольцом продовжує толерувати російську пропаганду, яка отруює німецьке суспільство.
08 травня, 19:53
Війна
Після нещодавніх влучних ударів по Севастополю загарбникам із РФ стало вкрай некомфортно перебувати на українському півострові.
30 квітня, 18:35
Війна
Путінський кухар Євгєній Прігожин дав наказ своїм найманцям від сьогодні знищувати українських захисників виключно на полі бою.
23 квітня, 20:56