«Велюрова корупція», або як «слуги» Зеленського нагрілися на закупівлях

24.08.2023, 16:41
«Велюрова корупція», або як «слуги» Зеленського нагрілися на закупівлях
Фото: Facebook

Або як слуги "найвеличнішого лідора сучасності" вчергове нагрілися на закупівлях і водночас роздягнули наших захисників...

Компанія із Туреччини, яка постачала літні куртки під виглядом зимових для ЗСУ за ціною баленсіаги – виявлялась не дуже і турецькою. Що на це пише Анастасія Радіна, депутатка від "Слуги Народу" із антикорупційного комітету Верховної Ради?

«Міністерство самостійно ініціювало звернення за комерційною пропозицією саме до дуже "турецької" компанії "Vector avia hava araçlari", засновником якої є українець Роман Плетньов.

Але МО не змогло пояснити, чому звернулося до пропозицією саме до цієї компанії. За інформацією від ТСК, пан Плетньов донедавна займався бізнесом у Запоріжжі, але з початком війни зміг виїхати з України закордон. Ця компанія отримала від МО стовідсоткову передоплату. На $30 мільйонів».

Тобто, якийсь наш уклоніст виїхав до Туреччини і зайнявся там бізнесом під виглядом бізнесмена із Туреччини. По факту – це торгаш-перекупник.

«Ціна на куртки виросла втричі при перетині українського кордону. Це підтвердив голова ТСК, продемонструвавши документ із електронної бази Туреччини, де фіксуються експортні інвойси. У справжньому турецькому інвойсі ця ж сама партія курток коштує утричі дешевше.

Інвойс, яким Міноборони "пояснює" і прикриває цю закупівлю, НЕ відповідає вимогам Туреччини до оформлення і реєстрації інвойсу – тобто, містить ознаки підробності», – пояснює Радіна.

У результаті на українському кордоні куртка стала утричі дорожчою за допомогою простого "папірця". При цьому Міноборони не побачило нічого дивного у цьому "папірці".

Тобто наші ушлі спекулянти ще й підставили турецьку сторону, підробивши доки в фотошопі. Чудовий приклад, як ми ставимось до стратегічно важливих сусідів.

Прикметно, що захищати куртки на комітет прийшов пан Шарапов, який як подейкують злі язики – давній товариш Смайлика з Банкової.
Автор : Марина Данилюк-Ярмолаєва
Читайте також:
Політика
Поки чоловік членкині Зе-команди ухиляються від служби, вона радить іншим чоловікам та їхнім жінкам закрити роти щодо демобілізації...
14 квітня, 13:54
Політика
Кунаєв активно просував інтереси державного зрадника та колишнього керівника заводу «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва.
20 березня, 18:03
Опінії
Вітчизняні борцуни з корупцією настільки доборолися, що вже записані у лавах фронтовиків. Ось тільки на передовій ні разу не були.
10 березня, 20:53
Опінії
Частина трупи Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької втекла. Їм байдужа Україна.
05 березня, 13:45
Полтава
Чиновники із депутатами відверто тримають людей за безправних лохів, яких можна будь-коли утилізувати. Влада не сприймає жодної критики.
23 лютого, 12:37
Політика
Конґрес США і Білий дім так і не дійшли згоди щодо подальшої підтримки України. Спікер забракував очікуваний пакет.
18 лютого, 11:15