Венедіктова тестує нас на почуття гідності – Віталій Коломієць

ПОЛІТИКА
07 квітня, 10:01
Венедіктова тестує нас на почуття гідності – Віталій Коломієць
Фото: УП

За словами адвоката справа не обмежується рівнем юридичної компетентності нового генпрокурора.

Поведінка генерального прокурора Ірини Венедіктової є викликом для військових, волонтерів, добровольців і громадянського суспільства в цілому. 

Про це заявив відомий юрист Віталій Коломієць, коментуючи зізнання Венедіктової про неминучість вручення підозри громадському активісту Сергію Стерненку за те, що він під час самозахисту завдав смертельного поранення нападнику.

«Дивіться, по Стерненку підозра буде в будь-якому разі, кваліфікація йде або 115-та стаття, або 118-та, але і так, і так це підозра», – сказала Венедіктова в інтерв'ю «Українській правді».

«Мусимо усвідомити, що це значно більше ніж про Сергія Стерненка. Дивіться, товаришка Венедіктова заявляє, що за смерть нападника має бути покарання захиснику. Зрозуміли? Позбавили життя агресора, захистили себе, народ, країну - за уявленнями про право цієї товаришки, вас чекає тюрма», – прокоментував заяву генпрокурора Коломієць.

«Тут не йдеться, що вона не орієнтується в праві (напередодні група прокурорів на чолі із заступником Трепаком направили їй рапорт по справі Стерненка, де заперечили можливість підозри за необхідну оборону). Мова виключно про демотивацію війська, волонтерів, добровольців і громадянського суспільства в цілому. Демотивація тих, з ким ні яник, ні путінська росія справитися не змогла. Будьмо готові. Гідність важливіша за ГРВІ», – додав адвокат.

Нагадаємо, свідок у справі Сергія Стерненка підтвердив, що замах на активіста замовив мер Одеси Геннадій Труханов.

Читайте також:
Для прокурорки Ірини Венедіктової хабарі та корупція — не злочини.
16 вересня, 10:12
Директора одного з комунальних закладів Миргородського району підозрюють у заволодінні бюджетних коштів на суму 150 тисяч гривень.
02 липня, 13:36
Трепак відповів Венедіктовій, що підстав для оголошення підозри немає.
04 квітня, 08:33
Багатьох очільників ГПУ генеральним прокурором називати можна дуже й дуже умовно.
04 березня, 11:19
З таким дотриманням режиму секретності можуть викрасти і самого Рябошапку.
27 лютого, 08:31