Верховний Суд визнав незаконним указ Зеленського про звільнення Тупицького

Опінії
14 липня, 18:15
Верховний Суд визнав незаконним указ Зеленського про звільнення Тупицького

Касаційний адмінсуд у складі Верховного Суду визнав незаконним указ Президента Володимира Зеленського від 27 березня 2021 року

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду, розглянувши позов голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького, визнав незаконним і скасував Указ Одного з Найвеличніших Лідерів Світу (с) від 27 березня 2021 року №124/2021 в частині скасування Указу Президента України від 14 травня 2013 року № 256 «Про призначення О.Тупицького суддею Конституційного Суду України». Окрім того, Касаційний адміністративний суд зазначив, що дії Одного з Найвеличніших Лідерів Світу (с), який перешкоджає Тупицькому виконувати обов'язки судді Конституційного Суду України, є протиправними.

Я з цього приводу ось що думаю – а чи не занадто загрались коміки з ТОВ «Студія «Квартал 95»? Хоча, з іншого боку, нічого поганого в тому, що вони загрались, немає: завдяки президенту з погорілого театру до посполитих поступово доходить думка, що першим кроком для ліквідації в Україні феодально-станового ладу має стати ліквідація посади президента й запровадження буржуазно-демократичних реформ. І, схоже, саме в цьому полягатиме історична місія Володимира Зеленського – стати могильником українського феодалізму.

У ході президентських виборів 2019 року Володимир Зеленський переміг аж ніяк не завдяки своїм політичним здібностям чи державотворчій мудрості. Народу було все однаково, за кого голосувати, аби тільки усунути Порошенка й передати владу людині, що не має відношення до наскрізь прогнилої системи державного управління – людині, яка не пов’язана з олігархатом, яка поводитиме себе просто як чиновник, чиї повноваження вичерпно прописані в статті 106 Конституції України, яка не керуватиме в ручному режимі Кабінетом Міністрів, прокуратурою та судами. Натомість народ знову отримав монаршу особу, яка за рахунок посполитих розважається в численних резиденціях (і це – у найбіднішій країні Європи), разом зі своєю злодійкуватою командою докрадає державні ресурси й не пускає на роботу суддів, які їй не подобаються.

Тепер виборцям треба зробити ще одне розумове зусилля й збагнути, що причина економічної, політичної та культурної деградації України полягає не в прізвищі президента, а в наявності цієї посади. Для цього достатньо уявити, яким би було суспільне життя, якби в державі не існувало монаршої особи, що командує парламентом, судами, прокуратурою, Урядом. Україна стала б біднішою від того, що народ не утримував би своїм коштом численні резиденції та Державне управління справами? Народ став би гірше жити від того, що аферисти на кшталт лещенків-шабуніних-ситників втратили б можливість набивати кишені на торгівлі державними інтересами? В країні трапилась би катастрофа через те, що керівник Офісу/Адміністрації президента не мав би можливості продавати посади?

Від цих запитань лише один крок до правильної відповіді: для того, щоби ліквідувати феодальний гнійник у центрі Європи, достатньо погнати туалетним віником одну-єдину людину, скасувати посаду президента й розділити владу на незалежні гілки.

Читайте також:
Детективи НАБУ вимагали від суду взяти Труханова під варту.
11 жовтня, 16:29
Крисін причетний до вбивства журналіста та викрадення і катування учасника “Автомайдану”.
23 вересня, 15:18
Голова наглядової ради Української асоціації власників зброї прокоментував сьогоднішню новину про розстріл студентів у РФ.
20 вересня, 15:53
Народні обранці Республіки Вірменія ухвалили законопроєкт, яким встановлено кримінальну відповідальність за публічну лайку.
31 липня, 18:56
Верховна Рада за ініціативою "гаранта" української Конституції ухвалила доволі неоднозначний закон про так звану "податкову амністію".
16 червня, 09:23
Рада відхилила законопроєкт про використання поліцейськими шокерів
29 квітня, 19:50