Верховний Суд визнав незаконним указ Зеленського про звільнення Тупицького

Опінії
14.07.2021, 18:15
Верховний Суд визнав незаконним указ Зеленського про звільнення Тупицького

Касаційний адмінсуд у складі Верховного Суду визнав незаконним указ Президента Володимира Зеленського від 27 березня 2021 року

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду, розглянувши позов голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького, визнав незаконним і скасував Указ Одного з Найвеличніших Лідерів Світу (с) від 27 березня 2021 року №124/2021 в частині скасування Указу Президента України від 14 травня 2013 року № 256 «Про призначення О.Тупицького суддею Конституційного Суду України». Окрім того, Касаційний адміністративний суд зазначив, що дії Одного з Найвеличніших Лідерів Світу (с), який перешкоджає Тупицькому виконувати обов'язки судді Конституційного Суду України, є протиправними.

Я з цього приводу ось що думаю – а чи не занадто загрались коміки з ТОВ «Студія «Квартал 95»? Хоча, з іншого боку, нічого поганого в тому, що вони загрались, немає: завдяки президенту з погорілого театру до посполитих поступово доходить думка, що першим кроком для ліквідації в Україні феодально-станового ладу має стати ліквідація посади президента й запровадження буржуазно-демократичних реформ. І, схоже, саме в цьому полягатиме історична місія Володимира Зеленського – стати могильником українського феодалізму.

У ході президентських виборів 2019 року Володимир Зеленський переміг аж ніяк не завдяки своїм політичним здібностям чи державотворчій мудрості. Народу було все однаково, за кого голосувати, аби тільки усунути Порошенка й передати владу людині, що не має відношення до наскрізь прогнилої системи державного управління – людині, яка не пов’язана з олігархатом, яка поводитиме себе просто як чиновник, чиї повноваження вичерпно прописані в статті 106 Конституції України, яка не керуватиме в ручному режимі Кабінетом Міністрів, прокуратурою та судами. Натомість народ знову отримав монаршу особу, яка за рахунок посполитих розважається в численних резиденціях (і це – у найбіднішій країні Європи), разом зі своєю злодійкуватою командою докрадає державні ресурси й не пускає на роботу суддів, які їй не подобаються.

Тепер виборцям треба зробити ще одне розумове зусилля й збагнути, що причина економічної, політичної та культурної деградації України полягає не в прізвищі президента, а в наявності цієї посади. Для цього достатньо уявити, яким би було суспільне життя, якби в державі не існувало монаршої особи, що командує парламентом, судами, прокуратурою, Урядом. Україна стала б біднішою від того, що народ не утримував би своїм коштом численні резиденції та Державне управління справами? Народ став би гірше жити від того, що аферисти на кшталт лещенків-шабуніних-ситників втратили б можливість набивати кишені на торгівлі державними інтересами? В країні трапилась би катастрофа через те, що керівник Офісу/Адміністрації президента не мав би можливості продавати посади?

Від цих запитань лише один крок до правильної відповіді: для того, щоби ліквідувати феодальний гнійник у центрі Європи, достатньо погнати туалетним віником одну-єдину людину, скасувати посаду президента й розділити владу на незалежні гілки.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Чи буде відповідати за ухилення від служби в ЗСУ Зеленський, питання риторичне
06 квітня, 10:55
Кримінал
В Україні запровадили кримінальну відповідальність за фото- і відеозйомку переміщень військовослужбовців, зброї та техніки.
24 березня, 21:42
Світ
Історична перемога, над якою італійські та міжнародні зоозахисники працювали багато років.
24.12.2021, 14:03
Війна
Тексти відповідних проектів оприлюднені на сайті парламенту
21.12.2021, 09:11
Війна
Ці літаки порушили порядок в’їзду та виїзду на тимчасово окуповану територію України.
06.12.2021, 17:06
Кримінал
Детективи НАБУ вимагали від суду взяти Труханова під варту.
11.10.2021, 16:29