Депутати не змогли відібрати ПДФО у місцевих рад

ПОЛІТИКА
17.10.2023, 17:42
Депутати не змогли відібрати ПДФО у місцевих рад

«Слуги народу», уламки забороненої ОПЗЖ, «Голос» і «Довіра» синхронно виступили проти української нації. Обранцям ближче власна кишеня.

Про це свідчить провальна спроба депутатів від вищезгаданих фракцій передати військовий ПДФО (податок на прибуток або доходи, що стягується з фізичних або юридичних осіб) із місцевих бюджетів до центрального. Вочевидь нардепи дуже хочуть переобратися наступного разу на своїх округах.

Зазначені фінансово-економічні зміни Верховна Рада не змогла ухвалити у другому читанні. Фактично, горезвісний законопроєкт №10037, ініційований особисто прем'єр-міністром Денисом Шмигалем, довів усю неспроможність чинного уряду.

Депутати не змогли відібрати ПДФО у місцевих рад_1

У цілому ж за документ свої голоси віддали 223 присутніх у сесійній залі парламентарі, 9 — проголосували проти, а 52 — утримались. Не стояли осторонь процесу і депутати з Полтавщини, причому як списковики, так і мажоритарники.

З-поміж тих полтавських обранців, які підтримали відверто грабіжницький законопроєкт відзначимо «слуг» Марину Бардіну, Костянтина Касая і Дмитра Нальотова, а також Олега Кулініча з «Довіри». Водночас «слуга» Максим Березін не голосував, а Артур Герасимов з «Європейської солідарності» утримався.

Інші обранці з Полтавщини показово не взяли участі у засідання, бо розуміють, що для них ця каденція може бути останньою. Вилучення військового ПДФО з бюджетів громад поставить хрест на Зе-владі, чий годинник уже розпочав зворотний відлік.

Депутати не змогли відібрати ПДФО у місцевих рад_3
Депутати не змогли відібрати ПДФО у місцевих рад_5
Депутати не змогли відібрати ПДФО у місцевих рад_7
Депутати не змогли відібрати ПДФО у місцевих рад_9
Депутати не змогли відібрати ПДФО у місцевих рад_11
Читайте також:
Кримінал
Відповідний законопроєкт розроблено для доповнення Кримінального кодексу України статтею 374-1. Певно, слуг Феміди очікують кадрові чистки.
26.10.2023, 17:37
Політика
Попри небажання Зеленського і Єрмака, ЄС і США допомогли Україні підписати закон про декларування.
10.10.2023, 12:15
Економіка
Ай, да Володька Зеленський, переграв усіх, не тільки відвертих критиків, але, що найголовніше, власних урядовців-профанів.
01.06.2023, 17:09
Опінії
Держава відокремила себе від громадян і насаджує хибну модель примусових і обмежувальних взаємовідносин. Це небезпечно під час війни.
13.05.2023, 17:01
Політика
Російський диктаторський режим невдовзі остаточно опиниться серед міжнародних ізгоїв, як Північна Корея, через терор проти України.
21.12.2022, 16:51
Опінії
З'ясувалося, народні обранці дослухалися прохань Сергія Шаптали та Валерія Залужного. Навряд це допоможе перемогти російського агресора?..
20.12.2022, 08:27