Виборці Зеленського чомусь нарікають на виборців Трампа

ПОЛІТИКА
27 березня, 12:37
Виборці Зеленського чомусь нарікають на виборців Трампа
Фото: Останній Бастіон

Секта «Зробимо Америку знову величною» — заокеанський аналог вітчизняних прихильників слуг урода. В Україні про це не заведено говорити.

Порівняння Дональда Трампа і його дрібної копії в особі Володимира Зеленського не нові. Однак професор богослов'я в Університеті Вілланова і професор політології Університету Джона Керрола, доктор філософії Бернард Прусак пішов далі, виклавши аналіз виборців марнославних популістів.

Зі слів фахового дослідника, за трампістів із MAGA-проєкт здебільшого голосують і всіляко підтримують на мітинги бідняки, знедолені й ображені на життя громадяни, яким постійно щось винна держава. Натомість підприємливі особи, люди зі здоровим глуздом і достатнім рівнем освіти воліють уникати цієї ошалілої секти профанів.

«Якщо ви не можете звести кінці з кінцями, не влазячи у борги, якщо ви не можете дозволити собі пристойну оселю у безпечному районі, якщо ваша громада переживає економічний занепад і переповнена наркотиками, або якщо ваша медична страховка настільки дорога, що вона вам ніколи не буде по кишені — тоді вибір очевидний. На жаль, цей вибір катастрофічний, майже фатальний.

Ви дозволите таким особам як Трамп, чи Венс, чи Тейлор-Ґрін, чи Ґаббард законно прийти до влади, бо вважатимете їх виразниками своїх інтересів, але це помилка. Ви можете вважати, дивлячись на їхні дії, що вони все одно кращі за чинний порядок, який, як здається вам, зациклений тільки на захисті інтересів людей, які вже все мають. Ви так мстите тим, хто краще за вас у всьому, ви не дозволите інтелектуалам вирішувати, що дурні мають робити, а що ні. Це психічна пошесть», — зауважує Бернард Прусак.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, що повноважна і надзвичайна пані посол України у США Оксана Маркарова заявила про готовність Києва припинити стріляти. Зе-влада знову стає на проторений шлях угодовства.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Світ сьогодні виглядає так, як виглядає. Наше трагічне минуле не змінимо, проте маємо змогу кардинально вплинути на майбутнє, зокрема і РФ.
23 січня, 06:00
Політика
Рік, що минув, був дуже складним і не простим для нас. Жорстокий ворог кинув на Україну всі свої сили, щоби знищити її, але не склалося.
01 січня, 21:43
Політика
Не лише у нас, але і в Європі панує хибна думка, що західні інтелектуали завжди мають рацію. Певно, тому вони й проґавили Курську операцію.
13.08.2024, 20:35
Політика
Завжди й неминуче всі недооцінюють кількість дурних людей у суспільстві. На жаль, підприємливі дýрні нині владарюють в Україні.
27.06.2024, 07:09
Політика
Мусимо визнати, що значна кількість населення України — ментально, ще кріпаки, боягузливі жлоби й почасти колаборанти. Так не переможемо.
23.06.2024, 14:03
Політика
Україну занапастили шкідники, які отруюють мозок народу. Ім'я цих паразитів у владі (й не тільки) — справжній легіон посіпак Кремля!
17.06.2024, 13:45