Вибухи у Москві в 1999 році організовував особисто Путін, — Business Insider

СВІТ
26.04.2021, 13:56
Вибухи у Москві в 1999 році організовував особисто Путін, — Business Insider
Фото: Google

Співробітники ФСБ шляхом підриву багатоквартирних будинків здійснили вбивство своїх співгромадян на замовлення Владіміра Путіна.

Про це заявив журналіст видання "Business Insider" і експерт із російської політики Девід Сеттер, якого на РФ визнали persona non grata.

За його словами, викрити масштабну змову вдалося завдяки пильності мешканців Рязані, котрі випадково помітили у підвалі одного з будинків мішки з гексогеном.

«Сам Путін, як і тодішній голова ФСБ Патрушев, виправдовувалися, мовляв, це — навчання, а у мішках не вибухова речовина, а цукор чи щось подібне. Причиною було те, що перший президент Єльцин мав доволі низький рейтинг (2%) і його наступник міг успадкувати суспільне неволення, тому Путін вирішив діяти. Вибухи у багатоквартирних будинках все змінили. Після того, як пролунали вибухи, російська влада одразу знайшла винних — чеченців, і розпочала воєнну кампанію, яку підтримала більшість громадян РФ», — стверджує  Девід Сеттер.

Журналіст видання "Business Insider", у руках якого опинилися свідчення очевидців і докази причетності чинного президента країни-агресора до тих подій, наголошує, що Путіну вдалося виставити себе "рятівником країни" всередині РФ і "борцем із тероризмом" на міжнародній арені.

«Державна пропаганда зробила свою справу. У вибухах звинувачували чеченців, не маючи жодних доказів проти них. Вибухи у Москві, на мою думку, є ключем до змови з метою заплутати російську громадську думку, плекати внутрішній терор, відвернути увагу населення від економічної кризи, корупції, що процвітала за Єльцина, і спрямувати її на спільного ворога, обраного Путіним», — підсумовує Девід Сеттер.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", торішній вибух в американському Нешвіллі нагадує "хлопки" у Буйнакську, Москві та Волгодонську.

Читайте також:
"Шукаємо за піснями "Любе". Як блогери розслідують перекидання військової техніки до кордонів України
17 січня, 14:55
Внаслідок дій ворога один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення.
16 січня, 18:28
Путіну не потрібна затяжна війна, але він готовий до дій
16 січня, 14:55
Українці більш у 20 країнах світу вийшли на акцію #SayNOtoPutin/СкажиПутіну_НІ
09 січня, 19:05
Внаслідок дій ворога один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав бойове травмування.
09 січня, 18:45