Вічний біль Маріуполя: росіяни зачистили місце злочину у драмтеатрі

КРИМІНАЛ
04 лютого, 18:32
Вічний біль Маріуполя: росіяни зачистили місце злочину у драмтеатрі

Знищений торік 16 березня російськими авіабомбами Драматичний театр Донецької області невдовзі стане пусткою, де панує смерть.

Страшні кадри з тимчасово окупованого ворогами Маріуполя оприлюднив радник міського голови Петро Андрющенко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, московитські "реконструктори" просто зносять стіни спеціальною технікою та зачищають територію, брухт із тілами убитих українців вивозять у невідомому напрямку.

«Драматичний театр повністю демонтовано. Залишено лише фронтальні стіни. За високою долею вірогідності вони просто рухнуть самі по собі, а окупанти розведуть руками. Фінальну точку поставлено. Справжня "реконструкція" від окупантів – перетворення все на попіл та сміття», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Водночас радник міського голови додає, що Лівобережний район Маріуполя як місце житлової забудови (тобто, великий інфраструктурний об'єкт – прим. ред.) перестав існувати, тепер там пустка. 

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що кожного дня у межах колишньої житлової забудови тимчасово окупованої перлини Приазов'я виявляють великі могильники з десятками тіл.

Вічний біль Маріуполя: росіяни зачистили місце злочину у драмтеатрі_1
Читайте також:
Війна
Окупанти повідомляють, що в Джанкої постраждали кілька об’єктів, є пошкодження електромереж і поранений чоловік.
21 березня, 10:10
Опінії
Час навічно зупинився для кремлівського бункерного діда. Саме тому він приїхав попрощатися з тимчасовими територіальними надбаннями РФ.
19 березня, 19:15
Політика
Путінський кухар балансує між судом в Україні, як організатор найманців, і вбивством російськими силовиками, з якими у нього постійні тертя.
16 березня, 18:27
Опінії
Для подолання хвороби важливим є точний діагноз російському режиму. Слід закріпити термін "рашизм" в інформаційному та у правовому полі.
14 березня, 19:46
Війна
Російський союз бойових мистецтв відправив в Україну загін убивць
07 березня, 17:20
Війна
РФ зараз зазнає найбільших втрат у живій силі та техніці. Звісно, якщо не брати до уваги перший місяць повномасштабного вторгнення.
17 лютого, 17:00