Від Макрона вимагають ретельно розслідувати отруєння Анзора Масхадова

СВІТ
07.07.2022, 18:01
Від Макрона вимагають ретельно розслідувати отруєння Анзора Масхадова
Фото: Twitter

Французькі правоохоронці мусять знайти виконавців замаху на життя сина другого президента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова.

Про це йдеться в офіційному листі до президента Еммануеля Макрона, надісланого Лігою Вільних Націй, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

У вказаному зверненні від французького лідера вимагають не нехтувати проблемою засилля в його країні агентів спеціальних служб росії, котрі полюють на політичних емігрантів, як-от Анзор Масхадов.

«Представники нашої суспільно-політичної платформи, яка об'єднує національні рухи башкир, бурятів, козаків, калмиків, татар та ерзян звернулися до президента Емманюеля Макрона з відкритим листом. Ми просимо голову французької держави докласти всіх зусиль для проведення оперативного, професійного та невідкладного розслідування, спрямованого на встановлення всіх обставин отруєння сина експрезидента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова Анзора Масхадова. Анзор Масхадов, як багато інших представників національно-визвольних рухів різних народів, які домагаються своєї незалежності від Московської імперії, яка століттями є в'язницею народів, – це один з активістів у багатовіковій нерівній боротьбі лицарів свободи з драконом тиранії. Саме тому таким людям треба всіляко допомагати, як зараз увесь світ допомагає українським лицарям свободи», – йдеться у листі Ліги Вільних Націй.

Водночас уточнюється, що від західних країн у цілому і Франції зокрема вимагається небагато – забезпечити таким активістам, як Анзор Масхадов, безпеку і надати дах, аби мати можливість і надалі продовжувати боротьбу проти "імперії зла".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що кадировські повії виявилися "борцями за релігійну цнотливість" на Луганщині та Донеччині.

Від Макрона вимагають ретельно розслідувати отруєння Анзора Масхадова_1
Читайте також:
Опінії
В реальності групу Бабакова-Воєводіна обслуговував Юрій Луценко
19 березня, 13:25
Політика
Історія успіху: від союзу із серійним вбивцею — до контролю за Міноборони
13 березня, 11:50
Полтава
Посадовців «Полтавського КХП» підозрюють у привласненні гуманітарної допомоги та завданні збитків державі на 800 тис. грн
02 березня, 10:25
Кримінал
За даними СБУ, значну частину отриманих прибутків російський бізнесмен спрямовував на фінансування науково-випробувальних полігонів рф
28 лютого, 15:42
Кримінал
Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.
28 лютого, 13:50
Світ
Поліція Іспанії розкрила банду, яка керувала трьома нелегальними тютюновими фабриками, де експлуатувалися українці.
23 січня, 13:51