Кадировські повії виявилися «борцями за релігійну цнотливість» на Донбасі

ВІЙНА
06.07.2022, 08:12
Кадировські повії виявилися «борцями за релігійну цнотливість» на Донбасі

Контроль над ущент зруйнованим російським окупаційно-терористичним контингентом Сіверськодонецьком тепер має TikTok-піхота Рамзана Кадирова.

Відповідний фотозвіт із місця події у Facebook виклав голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, кадировці, зрадивши свого Бога, наважилися на релігійний вандалізм і умисно знищили єдину мечеть у Сіверськодонецьку; відомості щодо жертв уточнюються.

«Так звані "чеченські" Тік-токери, якраз на днях, у пропагандистських роликах розповідали, що знаходяться в Україні, тому що захищають... іслам! У червні кадировці відкрили вогонь по Ісламському культурному центру "Бісмілля" у Сіверськодонецьку. Ці орки знали, що там переховуються люди, й умисно почали обстріл, коли мирні вийшли у двір набрати води зі свердловини.

На тепер, за нашими даними, релігійний центр знищено повністю. Мусульмани пролили кров у храмі свого Бога Аллага і знищили мечеть. Безбожники! Істині мусульмани кажуть, що за це на кадировців чекає ганьба у житті земному та кара велика у житті наступному. Всі, хто причетний до цього зла, обов'язково дадуть відповідь перед Богом», – прокоментував ситуацію Сергій Гайдай.

Виявляється, розширення Північноатлантичного альянсу на Схід і вигадані кремлівськими пропагандистами "укронацисти" були лише димовою завісою для чогось іншого.

Насправді Владімір Путін напав на Україну, щоби (увага!) "захистити Іслам", у зв'язку з чим сумнозвісна "спеціальна військова операція" плавно перейшла до кадировського "газзавату".

Фактично, перед нами постає абсолютна химерна реальність зі скотобази Джорджа Орвелла: куртизанка з Грозного (назвімо її Рамзан), котра займається публічним блудом удома, але "відстоює" цнотливість на чужині (на Луганщині) як може.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", московські попи з так званої "російської православної церкви" спалили українські книги у тимчасово окупованому Маріуполі.

Кадировські повії виявилися «борцями за релігійну цнотливість» на Донбасі_1
Читайте також:
Війна
Міністр оборони держави Ізраїль призначив скандального 66-річного Аміда Еяла Каріма духовним наставником армії. Рабин благословляє ґвалт.
05 грудня, 08:27
Світ
Відповідь на питання коріниться в ідейно-духовній платформі руху "Талібан": це фундаменталізм типу деобанді та войовничий ісламізм.
31 липня, 21:10
Опінії
Російський окупаційно-терористичний режим нагнітає ситуацію довкола Енергодара. Але проблема знаходиться далі, в окупованому Армянську.
22 червня, 17:43
Кримінал
Неподалік колишньої столиці середньовічної держави ерзян Арзамас (Ерзямас ош) виявили та розграбували тисячолітній могильник.
16 червня, 16:00
Історія
20 тисяч речей різної історико-культурної цінності вийняли російські загарбники із землі у Слов'янському районі Краснодарського краю.
09 червня, 20:03
Світ
В Іркутській області висадили у повітря пам'ятник людської цивілізації, вік якого, за оцінками археологів, не менше 6-12 тисяч років.
27 травня, 18:56