Кадировські повії виявилися «борцями за релігійну цнотливість» на Донбасі

ВІЙНА
06 липня, 08:12
Кадировські повії виявилися «борцями за релігійну цнотливість» на Донбасі

Контроль над ущент зруйнованим російським окупаційно-терористичним контингентом Сіверськодонецьком тепер має TikTok-піхота Рамзана Кадирова.

Відповідний фотозвіт із місця події у Facebook виклав голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, кадировці, зрадивши свого Бога, наважилися на релігійний вандалізм і умисно знищили єдину мечеть у Сіверськодонецьку; відомості щодо жертв уточнюються.

«Так звані "чеченські" Тік-токери, якраз на днях, у пропагандистських роликах розповідали, що знаходяться в Україні, тому що захищають... іслам! У червні кадировці відкрили вогонь по Ісламському культурному центру "Бісмілля" у Сіверськодонецьку. Ці орки знали, що там переховуються люди, й умисно почали обстріл, коли мирні вийшли у двір набрати води зі свердловини.

На тепер, за нашими даними, релігійний центр знищено повністю. Мусульмани пролили кров у храмі свого Бога Аллага і знищили мечеть. Безбожники! Істині мусульмани кажуть, що за це на кадировців чекає ганьба у житті земному та кара велика у житті наступному. Всі, хто причетний до цього зла, обов'язково дадуть відповідь перед Богом», – прокоментував ситуацію Сергій Гайдай.

Виявляється, розширення Північноатлантичного альянсу на Схід і вигадані кремлівськими пропагандистами "укронацисти" були лише димовою завісою для чогось іншого.

Насправді Владімір Путін напав на Україну, щоби (увага!) "захистити Іслам", у зв'язку з чим сумнозвісна "спеціальна військова операція" плавно перейшла до кадировського "газзавату".

Фактично, перед нами постає абсолютна химерна реальність зі скотобази Джорджа Орвелла: куртизанка з Грозного (назвімо її Рамзан), котра займається публічним блудом удома, але "відстоює" цнотливість на чужині (на Луганщині) як може.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", московські попи з так званої "російської православної церкви" спалили українські книги у тимчасово окупованому Маріуполі.

Кадировські повії виявилися «борцями за релігійну цнотливість» на Донбасі_1
Читайте також:
Війна
Все, до чого торкається рука московита, – знищується або стає попелом, адже природна сутність варварів спрямована на "витворення" руїни.
08 липня, 07:01
Війна
Російський "православний" цирк в Україні, що помилково зветься "Церквою", слід негайно заборонити у зв'язку зі сприянням російській агресії.
25 червня, 19:12
Війна
Прямі спадкоємці більшовиків продовжують знищувати українську культурну спадщину на тимчасово окупованих територіях Півдня.
05 червня, 08:43
Війна
Архітектурний шедевр міста Оріхів – будинок Йоганна Янцена – опинився під ударами артилерії російських окупаційно-терористичних сил.
24 травня, 07:51
Світ
Великий Кобзар був розфарбований у російський триколор, а на постаменті можна було побачити відомі елементи російської пропаганди.
22.06.2021, 15:50