Від великого до смішного – один крок

Опінії
16 лютого, 10:09
Ех, Вася, Вася…
Ех, Вася, Вася…
Фото: © Kirilexus

І цей крок зробив Василь Ярославович Вірастюк!

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Переважна більшість пересічного посполитства з часів первісно-общинного відбору любила габаритне і вагове, її розчулювало громіздке і вайлувате, вона й зараз благоговіє перед м´ясистими корпусами бодігардів і жмутками веретеноподібних м´язів на завсідницях салонів жіночого бодібілдингу.

Хоча, як на нас, останнім достатньо й звичних окові принад. І надто розвинений великий грудний м'яз, прикріплений до гребеня великого горбка плечової кістки, не витримує ніякого порівняння з… Ну, ви розумієте, про що ми.

Та нехай, бо кожен Івась має свій лас.

Даруйте, якщо когось і зачепить наша снобістська позиція, але чомусь у сепарації навколишнього людства на чужих і своїх ми віддавали перевагу не кілограмам живої ваги, а здатності утямити нарешті, що слово «згідно» у солов´їній має писатися-вимовлятися винятково з первинним прийменником праслов'янського походження «з». І тому увесь із себе хоч до болячки притуляй Разумков з його «згідно думки фракції» залишиться для нас не лише вислідом невдалої трансформації регіонала на служивого кон´юнктурника, а й не вельми освіченою людиною. Як би він млосно очі під лоба не заводив.

І пан Вірастюк у нас зроду не викликав ні похвали, ні хули – піднімає м'ясиста гора заднє колесо «Білоруса», тягає потяги зубами за мотузку, веселить роззяв, у раж вганяє молодичок сталевими причандалами, одним словом – здоров´я кладе на олтар національного реноме на міжнародній арені, ну, й прапор йому в руки і значок «Готов к труду и обороне» на неосяжні груди. Онде стільки таких, кого б´ють по голові, а їм як вода з гуски.

Ба, навіть коли цей мускулистий «Піп Іван Чорногірський» (друга гора України на межі рідної Вірастюку Івано-Франківщини, до МПЦ – ніяким побитом) двічі поспіль у 2003-2004 рр. зробив нас «Найсильнішою нацією світу», ми залишалися з ним у паралельних світах. У 2004 році з нації замірився зняти шапку Янукович, притомним було не до тракторних коліс над головою.

І нехай би той Василь піднімав, тягав, клав. Ні, потягло його. Нехай би у бізнес, у Роттердам плюс-мінус, у блуд, ще далі у спорт високих досягнень, а то – туди ж. Куди пилотяг марки «Квартал-95», увімкнений у мережу всенародного ідіотизму, всмоктав клієнтуру бірж праці, весільних фотографів з  наперсточниками, ведунів з піддутими баба-а-ами, себто – увесь «цвіт» зеленого маргінесу.

Вкотре заявляємо про незмінність критеріїв світобачення: особа, котра свідомо пішла до «трускавецького класу» вчителя Василя Голобородька як найвеличнішого лідера сучасності, підсіла на шаурму, вважає мистецтвом Квартал з роялем, клюнула на кінці з кінцями, або недалека, або безсовісна. Яка Україна між корабельними соснами? Будь ти хоч тричі ректором, міністром, сертифікованим фасилітатором, на твоєму лобі – Зе.

Так, будемо справедливі, якась дещиця очевидних кон´юнктурників змогла приховати своє конформістське нутро за красивими жестами з роздиранням вишиванки на патріотичних грудях. Насмілимося закинути тому ж Пристайку – перебувати у діжці з лайном і не завонятись? Ну-ну.  

Але якщо сьогодні, після дворічних вправ бла-Зе-ня з бла-бла-бла, коли сморід з того квартального нужника накрив економіку, дороги, охорону здоров´я, Нормандію, Кравчука і Конче-Заспу, добровільно йти «під Арахамію», значить – важкого ти вже напіднімався. Якщо пуп ще тримається, то з нейронами точно проблеми.

З усієї сили зичимо Василеві Ярославовичу Вірастюку на довиборах нардепа на 87 окрузі програти й Олені Анатоліївні Самбул-Біленькій (Марусі Звіробій), і Русланові Володимировичу Кошулинському. От з Олександром Леонідовичем Шевченком (тим, що Буковель) нехай би й поділив новоспечений слуга 3-4 місце серед зелених людей Прикарпаття. Бо ще два-три юзики у парламент – і там теж нічим буде дихати.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Партію, засновану двічі нардепом Святославом Вакарчуком, знову лихоманить. На цей раз у центрі уваги опинився Сергій Притула.
13 лютого, 11:12
Або хто насправді програв Полтавську битву...
09 лютого, 11:36
Кабінет міністрів України погодив кандидатуру 29-річного Олександра Скічка на посаді голови Черкаської обласної державної адміністрації.
21 січня, 10:37
У 2019 році Зеленський переміг тільки тому, що народу було однаково, за кого голосувати, аби тільки усунути "баригу" Порошенка.
20 січня, 11:24
До конвульсій надій, перспектив, України...
16 січня, 09:01
Володимир Зеленський не виконав жодної зі своїх передвиборчих обіцянок, вдало пристосувавшися до умов олігархічної системи у державі.
09 січня, 12:37