"Корона": "Слуга народу" Радуцький порівняв українців зі скотом, який треба стимулювати
Глава комітету Ради з питань здоров'я хоче вакцинування почати з журналістів.
Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький запропонував поза чергою вакцинувати від коронавірусу журналістів.
Про що й заявив у Фейсбуці з посиланням на результати дослідження Київської школи економіки.
"Журналісти – це наші лідери думок. Якщо ми запропонуємо їм пройти щеплення у перших хвилях, для того, щоб розповісти про це суспільству – значно зменшимо кількість скептиків серед населення", – вважає Радуцький.
Він зазначив, що лише 13-20% українців можуть мати імунітет проти коронавірусної хвороби.
Радуцький прогнозує, що, скоріш за все, у 2021 році пандемія ще не буде повністю поборена.
Він також зауважив, що позиція Президента України полягає у тому, що держава забезпечить безоплатне щеплення всіх громадян країни.
"Але я вважаю, ми повинні стимулювати наших підприємців проводити вакцинацію власних трудових колективів в межах програм корпоративної соціальної відповідальності. По-перше, це дозволить значно скоріше завершити кампанію з вакцинації. По-друге, значно більший відсоток людей погодиться вакцинуватись, якщо організацією щеплення буде займатись їхнє підприємство чи роботодавець", – повідомив Радуцький, натякаючи на застосування м'якої сили з боку роботодавців.
Він також поскаржився на антивакцинну кампанію та запропонував брати приклад з Ізраїлю, де планують зобов’язати працівників бюджетної сфери, які відмовляються вакцинуватись, кожен тиждень проходити тестування власним коштом. Та зауваживши, що всі розмови про шкідливість вакцини це, нібито, фейк. При цьому не сказавши, що вакцина, яку має Ізраїль і більшість вакцини, яка надійде в Україну – від різних виробників. Відповідно і якість різна.
Окрім того, почавши обговорення щодо змін в законодавстві щодо більш жорстких зобов'язувальних мір, Радуцький вважає, що сам факт подібної дискусії стимулює населення не відмовлятися від щеплення.
Цікаві формулювання нардепа, який замість народу чи нації називає українців населенням та ще й збирається стимулювати українців.
Як відомо, Стимул (лат. stimulus, загострена палиця погонича худоби) — у Стародавньому Римі загострена ліска або палиця, якими підганяли рогату худобу.
У широкому розумінні стимул — спонукання до дії. Він виступає причиною, що зацікавлює людину у здійснені певної діяльності.
Вирішальним для залучення людей (чи то населєння-РЕД) до економічної діяльності у варварському суспільстві, де панує дикий капіталізм, є грошовий стимул.