Відомого українофоба обурила публікація «Останнього Бастіону»

24 лютого, 07:38
Едуард Долінський (в центрі)
Едуард Долінський (в центрі)

Долінський не вперше заперечує право українців на власний погляд на історію.

Відомий антиукраїнськими заявами директор Українського єврейського комітету Едуард Долінський висловив незадоволення публікацією «Останнім Бастіоном» статті історика Романа Пономаренка «Нацизм vs комунізм: порівняння без кон'юнктур».

Виважений науково-популярний текст, змістом якого є порівняння ставлення нацистського та радянського тоталітарних режимів до власних громадян, Долінський назвав «классическим примером героизации нацизма, отрицания Холокоста, переписывания и искажение истории».

Нагадаємо, Роман Пономаренко –  історик та публіцист. Кандидат історичних наук, фахівець у воєнній історії XX століття, автор низки книжок. Регулярно друкується на шпальтах «Останнього Бастіону».

Раніше його дослідницька робота ставала предметом істерики російських ЗМІ.

Едуард Долінський відомий систематичним поливанням брудом українського минулого.

Так, в середині лютого цього року він висловив незадоволення тим, що у Києві вулиці, які знаходяться неподалік Бабиного Яру, названі іменами діячів ОУН Степана Бандери, Олени Теліги та Олега Кандиби. 

«Хочу напомнить, о том, какие улицы там находятся: проспект главы ОУН Степана Бандеры переходит в улицу активистки ОУН Олены Телиги, а её пересекает улица члена ОУН (М) Олега Кандыбы. В центре этого пересечения находится Бабий Яр – крупнейшая в Украине массовая могила – там лежат десятки тысяч зверски убитых людей, в основном евреев»,написав Долінський, забувши при цьому уточнити, що згадані Кандиба та Теліга загинули від рук гестапо (причому Теліга була розстріляна саме у Бабиному Яру).

Відзначимо, що раніше звинуватити «Останній Бастіон» у «розпалюванні міжнаціональної ворожнечі» намагався ізраїльський бізнесмен, соратник Іллі Киви, один із лідерів проросійської партії ОПЗЖ  Вадим Рабінович.

Проте судові експерти дійшли висновку про безпідставність звинувачень із боку проросійського політика.

Читайте також:
За задумом авторів законопроєкту, саме Нацрада з питань телебачення і радіомовлення має регулювати та контролювати увесь медіаринок.
14 липня, 15:41
Фракція партії "Слуга народу" відклала розгляд скандальної законодавчої ініціативи про ЗМІ до 1 липня поточного року.
19 червня, 13:57
Сторінки так званих ботів, прихильних до урядів низки країн з авторитарним режимом, "порушили правила соціальної мережі".
03 квітня, 11:10
Раніше паблік перебував у так званому «тіньовому бані».
28 березня, 07:07
Представники телеканалу переконані, що метою ДБР є виключно політичний тиск.
06 березня, 08:36
Відомий телеграм-канал «Трубу прорвало» опублікував чергові записи розмов керівництва ДБР.
26 лютого, 10:05