Відповідальність за ситуацію у Нових Санжарах лежить на владі

Опінії
21.02.2020, 08:15
Відповідальність за ситуацію у Нових Санжарах лежить на владі

Вся історія повернення людей з провінції Ухань до України – це суцільне ганьбище.

Політик, народний депутат VIII скликання

І тут не потрібно звинувачувати людей, бо люди всюди однакові і не має кращих чи гірших. Проблема в іншому – в неспроможності державних інституцій.

По-перше – люди не довіряють своїй державі. І не безпідставно. Адже, якщо на операцію люди мусять нести бинти і скальпель, то вони обґрунтовано сумніваються, що держава готова захистити їх і від складного захворювання.

По-друге – за півтора місяці держава зробила все, щоби підірвати довіру людей та впевненість, що буде все гаразд. Від самого початку уряд то відмовчувався, то давав не чіткі та незрозумілі коментарі. А коли все ж вирішив забрати людей з Китаю – не було зрозумілої позиції і пояснення як держава готова до прийняття наших громадян із зони ризику. Люди отримували інформацію тільки з вторинних джерел і самі формували свій власний страх.

Ось чому люди не довіряють і бояться. А коли є недовіра і страх у людей, комусь дуже легко цим скористатися.

Я знаю, що за низкою так званих протестів стоять конкретні політики, яким вигідно підігрівати ситуацію. Вони використовують людський страх, щоби ще раз показати неспроможність держави і слабкість людського духу. Вони все зробили для того, аби нам самим було за себе соромно.

Вихід з цієї ситуації один – уряд і МОЗ має показати людям, що вона здатна захистити їх здоров’я та безпеку.

Читайте також:
Світ
Бюджетники вийшли на протести проти примусової вакцинації
28.10.2021, 09:50
Світ
На вулицях Белфасту спалахнули справжні вуличні бої невдоволених жорстким локдауном мешканців Північної Ірландії з поліцією.
03.04.2021, 16:45
Політика
Друга хвиля COVID-19 може бути вигідною владі, передусім, в контексті місцевих виборів в Україні 25 жовтня.
11.08.2020, 15:33
Світ
У Болівії зростає народне невдоволення діями тимчасового уряду, який не справляється з викликами пандемії коронавірусної інфекції.
29.07.2020, 10:39
Світ
На велелюдному мітингу у середмісті Сан-Паулу помітили червоно-чорний прапор із білим тризубом.
27.05.2020, 09:06
Світ
Верховний суд Вісконсину скасував постанову уряду штату про обов'язкову самоізоляцію та зняв низку обмежень для підприємців.
14.05.2020, 13:13