За масовими протестами в Бразилії стоять... українські націоналісти!

СВІТ
27 травня, 09:06
За масовими протестами в Бразилії стоять... українські націоналісти!
Фото: Veja

На велелюдному мітингу у середмісті Сан-Паулу помітили червоно-чорний прапор із білим тризубом.

Відповідні фотодокази оприлюднили на сторінці єврейської громади "Judeus pela Democracia — Oficial" у соціальній мережі Twitter.

Подія мала місце 24 травня на вулиці Авеніда Паулішта, де підтримати антикарантинні заходи президента Жаїра-Месcіаша Болсонару вийшло кілька тисяч містян.

Своєю чергою бразильські антифашисти вже встигли угледіти у червоно-чорному прапорі присутність на мітингу "українських радикалів" із лав "Правого сектору".

А проте власником стягу дійсно виявився громадянин України, який не належить до жодної з відомих політичних організацій.

Він перебуває у Сан-Паулу з туристичною метою, але при цьому вирішив взяти участь у місцевих протестах і висловити бразильцям підтримку українського народу.

24 05 2020 MANIFESTAÇÃO NA PAULISTA PRÓ BOLSONARO E FORA DORIA from leo on Vimeo.

Читайте також:
Друга хвиля COVID-19 може бути вигідною владі, передусім, в контексті місцевих виборів в Україні 25 жовтня.
11 серпня, 15:33
У Болівії зростає народне невдоволення діями тимчасового уряду, який не справляється з викликами пандемії коронавірусної інфекції.
29 липня, 10:39
Верховний суд Вісконсину скасував постанову уряду штату про обов'язкову самоізоляцію та зняв низку обмежень для підприємців.
14 травня, 13:13
Порожні стільці з написами закладів громадського харчування на площі Семпіоне — так проти карантину протестують міланські ресторатори.
08 травня, 10:35
Зеленському необхідно усвідомити, що громадян обурюють не карантинні заходи, а подвійні стандарти.
30 квітня, 13:05
Сотні поляків, які працюють у Німеччині, вийшли на протест проти обов'язкової самоізоляції для тих, хто перетинає кордон двох країн.
25 квітня, 14:20