Найбільша профспілка Болівії закликає владу якнайшвидше провести президентські вибори

СВІТ
29.07.2020, 10:39
Найбільша профспілка Болівії закликає владу якнайшвидше провести президентські вибори
Фото: Radio Fides

У Болівії зростає народне невдоволення діями тимчасового уряду, який не справляється з викликами пандемії коронавірусної інфекції.

Про це свідчить багатотисячний протест членів профспілкової організації "Болівійський робітничий центр" (ісп. Central Obrera Boliviana), який відбувся 28 липня у місті Ель-Альто, повідомило видання "Reuters".

Учасники масового заходу закликали чинну владу країни провести позачергові президентські вибори до кінця літа, попри оголошене перенесення на жовтень поточного року через запроваджений карантин.

«На нашу переконливу думку, проблема відсунення народного волевиявлення полягає не в коронавірусі, а у недієздатному уряді, члени якого вчасно не звернули уваги на пандемію. Тепер, маючи розширені повноваження, уряд намагається боротися з опозицією й не бажає почути переважну більшості виборців», — заявив організатор протесту і голова профспілки Хуан-Карлос Уарачі.

Наразі "Болівійський робітничий центр", керівництво якого підтримує тісні зв'язки з оголошеним у міжнародний розшук через корупцію експрезидентом-утікачем Ево Моралесом, розпочав безстроковий загальний страйк та мобілізацію свого членства по всій країні.

Головна мета — домогтися проведення виборів нового голови держави та зупинення систематичних переслідувань опозиціонерів із лав "Руху до соціалізму", котрі підбурюють громадян до антиурядових протестів на тлі пандемії.

Читайте також:
Світ
Бюджетники вийшли на протести проти примусової вакцинації
28.10.2021, 09:50
Світ
На вулицях Белфасту спалахнули справжні вуличні бої невдоволених жорстким локдауном мешканців Північної Ірландії з поліцією.
03.04.2021, 16:45
Політика
Друга хвиля COVID-19 може бути вигідною владі, передусім, в контексті місцевих виборів в Україні 25 жовтня.
11.08.2020, 15:33
Світ
На велелюдному мітингу у середмісті Сан-Паулу помітили червоно-чорний прапор із білим тризубом.
27.05.2020, 09:06
Світ
Верховний суд Вісконсину скасував постанову уряду штату про обов'язкову самоізоляцію та зняв низку обмежень для підприємців.
14.05.2020, 13:13
Світ
Порожні стільці з написами закладів громадського харчування на площі Семпіоне — так проти карантину протестують міланські ресторатори.
08.05.2020, 10:35