«Карантинні бої» у США: Вісконсин послаблює обмеження, Мічиґан посилює

СВІТ
14 травня, 13:13
«Карантинні бої» у США: Вісконсин послаблює обмеження, Мічиґан посилює
Фото: Chicago Tribune

Верховний суд Вісконсину скасував постанову уряду штату про обов'язкову самоізоляцію та зняв низку обмежень для підприємців.

У сусідньому Мічиґані навпаки місцева влада досі тримається суворого карантину, вранці 14 травня поінформувало видання "The Guardian".

Суддівська колегія визнала неправомірним рішення губернатора Вісконсину щодо продовження обов'язкового перебування вдома мешканців штату на час подолання спалаху пандемії коронавірусу до кінця травня поточного року.

«Губернатор перевищив свої повноваження, коли без погодження з Законодавчими зборами штату збільшив термін дії карантину і самоізоляції. Відтак із 14 травня громадянам дозволено поновити підприємницьку діяльність, проводити масові збори за умови збереження соціальної дистанції та наявності засобів індивідуального захисту», — йдеться у суддівській заяві.

Читайте також:
Друга хвиля COVID-19 може бути вигідною владі, передусім, в контексті місцевих виборів в Україні 25 жовтня.
11 серпня, 15:33
У Болівії зростає народне невдоволення діями тимчасового уряду, який не справляється з викликами пандемії коронавірусної інфекції.
29 липня, 10:39
На велелюдному мітингу у середмісті Сан-Паулу помітили червоно-чорний прапор із білим тризубом.
27 травня, 09:06
Порожні стільці з написами закладів громадського харчування на площі Семпіоне — так проти карантину протестують міланські ресторатори.
08 травня, 10:35
Зеленському необхідно усвідомити, що громадян обурюють не карантинні заходи, а подвійні стандарти.
30 квітня, 13:05
Сотні поляків, які працюють у Німеччині, вийшли на протест проти обов'язкової самоізоляції для тих, хто перетинає кордон двох країн.
25 квітня, 14:20