Відстала армія і самовпевнені «паркетні генерали» ​– головні причини воєнної поразки Вірменії

СВІТ
21 квітня, 08:59
Відстала армія і самовпевнені «паркетні генерали» ​– головні причини воєнної поразки Вірменії
Фото: Forbes

Небажання вірменського військового командування реформувати й осучаснювати армію країни призвели до поразки у конфлікті з Азербайджаном.

Про це в інтерв'ю Громадській телекомпанії Вірменії заявив колишній секретар Ради безпеки самопроголошеної та ніким не визнаної "Республіки Арцах" Самвел Бабаян.

За його словами, Єреван значно поступається в озброєнні Баку, і це було видно ще задовго до перших пострілів торішньої 44-денної воєнної кампанії.

«Ми маємо визнати, що наші генерали, більшість з яких виявилися навіть нездатні управляти збройними силами, залишили напризволяще 1700 убитих і поранених на територіях, які за лічені дні перейшли під контроль противника. Давайте не будемо лукавити, насправді у Вірменії не було армії, ні вчора, ні тим паче зараз. Ось чому запобігти війні було неможливо», – зазначив Самвел Бабаян.

Він також додав, що Азербайджан готувався до повернення Карабаху воєнним шляхом ще з 2013 року, а у Вірменії весь цей час марно покладалися на допомогу РФ, Франції та США.

«Режим Алієва здобув перемогу у війні не перемовинами, але силою своєї зброї. Вірменська сторона марила дипломатичним вирішенням конфлікту за посередництва трьох наддержав, які тільки й роблять, що нікому не потрібні заяви, підписують різні документи, прирікаючи Карабах на повільну смерть. "Паркетні генерали" Вірменії жили цією надією, а тому серйозно не займалася армією, озброєнням, вважаючи, що Москва, Париж і Вашингтон не допустять війни. Сталося все до навпаки», – підсумував Самвел Бабаян.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", перед нещодавньою зустріччю з Владіміром Путіним російські лікарі посадили на самоізоляцію прем'єра Вірменії.

Читайте також:
Майже 30 років перебування Нагірного Карабаху під контролем Єревану перетворили реґіон на заміновану безлюдну пустку.
24 серпня, 07:51
Адміністрація так званої "Республіки Арцах" звернулася до Організації об'єднаних націй із проханням вплинути на азербайджанську владу.
03 березня, 09:04
Окупаційна адміністрація Нагірного Карабаху, де з осені 2020 року перебувають "миротворці" РФ, надасть російській мові офіційного статусу.
18 лютого, 13:14
Унаслідок останніх зіткнень із військом Вірменії у Нагірному Карабасі загинуло четверо азербайджанських армійців.
14.12.2020, 09:11
Збройні Сили Азербайджанської Республіки зайняли останній районний центр, який з 1992 року перебував під вірменською окупацією.
04.12.2020, 09:48
У центрі столиці Азербайджану відбулася акція протесту проти так званих російських "миротворців".
19.11.2020, 12:23