Війна стала найкращим тестом на людяність та патріотизм

ВІЙНА
27 червня, 12:35
Анатолій Степанович Мельник
Анатолій Степанович Мельник

Сили спеціальних операцій дякують за підтримку та допомогу Анатолію Степановичу Мельнику

Анатолій Степанович Мельник - колишній прокурор Полтавської області, міста Києва та Луганської області. Має 27-ми річний стаж роботи в органах прокуратури.

Анатолій Степанович від самого початку вторгнення окупаційних військ московії в Україну показав свою громадянську позицію. Анатолій Мельник допомагає підрозділам Сил спеціальних операцій, котрі стоять на захисті нашої країни, чим наближає нашу перемогу над ординськими окупантами.

Сили спеціальних операцій висловлюють щиру подяку Анатолію Мельнику за участь у захисті державності та територіальної цілісності України.

Читайте також:
Війна
На Ринковій площі Львова створили народний меморіал із дипломів, що мали отримати українські студенти-добровольці.
13 серпня, 19:34
Війна
Мужність і відданість справі українських воїнів на українській землі вражає, бо їм вдалося стримати багатотисячну навалу окупантів із РФ.
13 серпня, 08:00
Політика
Саме завдяки людям, котрі зуміли не миритися зі злом, яким була комуністична диктатура, у нас тепер інша, вільна та демократична країна.
11 серпня, 19:09
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
10 серпня, 08:00
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 20:34