Війна в Україні показала: російське озброєння застаріло

ВІЙНА
12 травня, 21:46
Війна в Україні показала: російське озброєння застаріло
Фото: WEB.DE

Щó вже казати про цивілізаційну прірву, яка пролягла між цілою Європою, не тільки Україною, та жителями російської федерації.

На озброєні окупаційно-терористичних сил московії немає високотехнологічних зразків, здатних протистояти надсучасним західним аналогам.

Про це йдеться у матеріалі, підготовленого й оприлюдненого німецькими журналістами з авторитетного видання "WEB.DE", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що всі пропагандистські ролики, котрі Владімір Путін особисто демонстрував з екранів телебачення населенню, виявилися блефом.

Попри це Кремль використовує всі можливості, щоби похвалитися на показ "високотехнологічними" системами озброєння, які активно використовуються на полі бою проти України.

За майже 3 місяці неспровокованої російської агресії українські війська поповнилися понад 200 танками противника (серед яких і "Т-72Б3" – прим. ред.), а також кількома одиницями ТОС-1 "Буратіно", ЗРК "Тор" і "Панцирь-С1".

Прикметно, але розрекламовану "Армату" і решту подібної бойової техніки російського виробництва на фронтах не було помічено; ймовірно, вказані зразки досі є затратними розробками та виключно в одиничному варіанті.

«На нашу думку, впровадження останнього покоління систем зброї було заморожено або стало неможливим реалізувати через санкції, накладені Заходом на росію. Для масового виробництва цих систем потрібні американські та європейські технології, відповідні компоненти, зокрема фрезерні верстати, спеціальні підшипники або електрооптичні деталі, тепловізійні камери та лазерні далекоміри. Росія зараз не отримує цих речей, стає все важче не тільки щось виробляти, але й навіть ремонтувати, як от танки. Ми всі переконалися, що російська бронетехніка – палаючі труни для екіпажів», – прокоментував ситуацію відомий німецький військовий експерт Ґустаф Ґрессель.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що західні аналітики називають безпілотник "Bayraktar TB2" українською "срібною кулею" проти нікчемної російської армії мародерів, ґвалтівників і вбивць.

Читайте також:
Світ
Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".
24 червня, 17:01
Війна
Хакери знову зламали російські телеканали
13 червня, 13:36
Світ
Двоє найманців путінського кухаря-дітовбивці Євгєнія Прігожина поповнили лави глядачів на концерті Іосіфа Кобзона у пеклі.
31 травня, 17:01
Опінії
Сьогодні у багатьох потяг до PR-акцій у military-style переважає відчуття міри. А серед політиків є навіть клінічні випадки.
20 травня, 17:01
Війна
Як кажуть у народі, – перший пішов, – але сподіваємося, що не останній, адже кожен зрадник України має відповісти за скоєне.
10 травня, 22:45
Політика
Сьогодні ти намагаєшся "взяти Київ за 72 години", а завтра прагнеш уникнути власної капітуляції. Адже не все "йде за планом" Кремля.
09 травня, 19:58