Вийшла друком нова книга про маловідомі факти з історії Дивізії «Галичина»

КНИГИ
11.02.2021, 12:34
Вийшла друком нова книга про маловідомі факти з історії Дивізії «Галичина»
Фото: Facebook

У роки Другої світової війни молодих українських офіцерів навчали в елітних німецьких юнкерських школах СС.

Про це йдеться у ґрунтовному дослідженні на 350 сторінок, підготовленого істориком і колумністом "Останнього Бастіону" Романом Пономаренком.

За його словами, нова авторська книга спростовує брехню про Дивізію "Галичина" на підставі аналізу широкого кола унікальних джерел.

«Питань, на які я дав відповідь на сторінках цієї розвідки, чимало. Як і чому українці потрапляли до німецьких офіцерських шкіл? В яких воєнних школах вони навчалися і які предмети вивчали? Як взагалі відбувалась підготовка українського офіцерського корпусу для дивізії "Галичина" і як потім ці офіцери повели себе в дивізії? Як показали себе в ділі колишні офіцери армії УНР та УГА? Без перебільшення це — унікальна книга, адже вона присвячена черговій "темній плямі" нашої історії, про яку мало хто чув», — написав на своїй сторінці у Facebook Роман Пономаренко.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", івано-франківське видавництво "Лілея НВ" видало історичну розвідку про діяльність Степана Бандери у лавах "Пласту".

вибір редакції
Читайте також:
Історія
821 рік тому відбувся Четвертий хрестовий похід. Західні лицарі втопили у крові не мусульман Близького Сходу, але єдиновірців у Візантії.
13 квітня, 15:18
Історія
Не називайте мешканців московії «росіянами» чи «русскими», — це просто дитяча помилка. Зрештою, це правило діє для всіх історичних періодів.
11 квітня, 20:34
Історія
Існує погляд, що Голодомор-геноцид перетворив «українську національну свідомість» на «справу мільйонів»? Частка правди у цій фразі є.
12 березня, 20:32
Полтава
Кожен нарід має власних національних героїв. Але є такі постаті, що єднають різні нації, навіть не сусідні, лиш одним своїм потягом до волі.
11 лютого, 19:28
Історія
Для Організації Українських Націоналістів нація була передусім, а от Бог і релігія мали другорядне значення. Свобода волі вважалася даром.
11 лютого, 07:13
Життя
Поблизу села Мигія на Миколаївщині розташувалися дві прісні водойми. Одна — стрімкий, природний водотік, інша ж — безтурботна і нерухома.
04 лютого, 21:40