Вийшла друком нова книга про маловідомі факти з історії Дивізії «Галичина»

КНИГИ
11.02.2021, 12:34
Вийшла друком нова книга про маловідомі факти з історії Дивізії «Галичина»
Фото: Facebook

У роки Другої світової війни молодих українських офіцерів навчали в елітних німецьких юнкерських школах СС.

Про це йдеться у ґрунтовному дослідженні на 350 сторінок, підготовленого істориком і колумністом "Останнього Бастіону" Романом Пономаренком.

За його словами, нова авторська книга спростовує брехню про Дивізію "Галичина" на підставі аналізу широкого кола унікальних джерел.

«Питань, на які я дав відповідь на сторінках цієї розвідки, чимало. Як і чому українці потрапляли до німецьких офіцерських шкіл? В яких воєнних школах вони навчалися і які предмети вивчали? Як взагалі відбувалась підготовка українського офіцерського корпусу для дивізії "Галичина" і як потім ці офіцери повели себе в дивізії? Як показали себе в ділі колишні офіцери армії УНР та УГА? Без перебільшення це — унікальна книга, адже вона присвячена черговій "темній плямі" нашої історії, про яку мало хто чув», — написав на своїй сторінці у Facebook Роман Пономаренко.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", івано-франківське видавництво "Лілея НВ" видало історичну розвідку про діяльність Степана Бандери у лавах "Пласту".

Читайте також:
Історія
Більшовицькі загарбники завжди відрізнялися своїм дикунським ставленням до поневолених народів. Не тільки європейців мордували, а й азійців.
27 березня, 13:27
Історія
Влітку 1912 року у піщаних дюнах між Новими Санжарами та Кустоловим випадково знайдено історичний скарб. 800 предметів із золота та срібла!
18 березня, 20:28
Опінії
Геннадій Геннадійович Москаль – це була, напевно, найяскравіша людина з тих, кого я знав.
18 березня, 10:22
Історія
Геройський Чин крізь призму часу, який по сьогодні надихає на борню за свободу і державність. Вклонімося незламним карпатським січовикам!
15 березня, 13:49
Історія
З нагоди 210-ї річниці від Дня народження славетного українського поета, письменника, митця і пророка нації.
09 березня, 11:15
Опінії
Відтепер, проїжджаючи повз цей обласний центр, кожен охочий може прийти до світлого образу Тараса Бобанича. Низький уклін тобі, «Хаммере»!
21 лютого, 20:31