Вийшла друком нова книга про маловідомі факти з історії Дивізії «Галичина»

КНИГИ
11.02.2021, 12:34
Вийшла друком нова книга про маловідомі факти з історії Дивізії «Галичина»
Фото: Facebook

У роки Другої світової війни молодих українських офіцерів навчали в елітних німецьких юнкерських школах СС.

Про це йдеться у ґрунтовному дослідженні на 350 сторінок, підготовленого істориком і колумністом "Останнього Бастіону" Романом Пономаренком.

За його словами, нова авторська книга спростовує брехню про Дивізію "Галичина" на підставі аналізу широкого кола унікальних джерел.

«Питань, на які я дав відповідь на сторінках цієї розвідки, чимало. Як і чому українці потрапляли до німецьких офіцерських шкіл? В яких воєнних школах вони навчалися і які предмети вивчали? Як взагалі відбувалась підготовка українського офіцерського корпусу для дивізії "Галичина" і як потім ці офіцери повели себе в дивізії? Як показали себе в ділі колишні офіцери армії УНР та УГА? Без перебільшення це — унікальна книга, адже вона присвячена черговій "темній плямі" нашої історії, про яку мало хто чув», — написав на своїй сторінці у Facebook Роман Пономаренко.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", івано-франківське видавництво "Лілея НВ" видало історичну розвідку про діяльність Степана Бандери у лавах "Пласту".

вибір редакції
Читайте також:
Історія
Геройський Чин крізь призму часу, який по сьогодні надихає на борню за свободу і державність. Вклонімося незламним карпатським січовикам!
15 березня, 16:38
Виміри
Борця за волю України, майданівця і добровольця Тараса Бобанича на позивний "Хаммер" нарешті відзначено нагородою, посмертно.
14 березня, 21:29
Світ
Пам'ять про розстріляного торік у грудні снайпера 119 окремої бригади Територіальної оборони Чернігівщини закарбують у топоніміці.
13 березня, 20:25
Історія
З нагоди 209-ї річниці від Дня народження славетного українського поета, письменника, митця і пророка нації.
09 березня, 16:51
Світ
Сьогоднішня РФ, як і колись СССР, – Колос на глиняних ногах. Обидва державні утворення є прямими спадкоємцями Російської імперії.
05 березня, 20:01
Історія
4 березня 1920 року під час I-го Зимового походу Армія Української Народної Республіки провела успішну операцію на Гайворонщині.
04 березня, 17:30