Вийшла друком нова книга про маловідомі факти з історії Дивізії «Галичина»

КНИГИ
11 лютого, 12:34
Вийшла друком нова книга про маловідомі факти з історії Дивізії «Галичина»
Фото: Facebook

У роки Другої світової війни молодих українських офіцерів навчали в елітних німецьких юнкерських школах СС.

Про це йдеться у ґрунтовному дослідженні на 350 сторінок, підготовленого істориком і колумністом "Останнього Бастіону" Романом Пономаренком.

За його словами, нова авторська книга спростовує брехню про Дивізію "Галичина" на підставі аналізу широкого кола унікальних джерел.

«Питань, на які я дав відповідь на сторінках цієї розвідки, чимало. Як і чому українці потрапляли до німецьких офіцерських шкіл? В яких воєнних школах вони навчалися і які предмети вивчали? Як взагалі відбувалась підготовка українського офіцерського корпусу для дивізії "Галичина" і як потім ці офіцери повели себе в дивізії? Як показали себе в ділі колишні офіцери армії УНР та УГА? Без перебільшення це — унікальна книга, адже вона присвячена черговій "темній плямі" нашої історії, про яку мало хто чув», — написав на своїй сторінці у Facebook Роман Пономаренко.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", івано-франківське видавництво "Лілея НВ" видало історичну розвідку про діяльність Степана Бандери у лавах "Пласту".

Читайте також:
На жаль, більшість українців прагне не помічати, що у нас триває війна
30 серпня, 16:18
Держава Русь ніколи не іменувалася Київською, а тим паче Московською, Рязанською чи Тверською, це вигадки російських пропаґандистів.
25 серпня, 08:18
"Становлення нації" — картина, спеціально написана митцем Артуром Орленовим до 30-річчя відновлення незалежності України.
23 серпня, 12:52
Меморіальний комплекс, присвячений українським воякам часів Другої світової війни, в Едмонтоні зазнав наруги з боку невідомих вандалів.
16 серпня, 11:26
Духовне управління мусульман Татарстану заснувало "День пам'яті та скорботи татарського народу" (Хетері Коне)
27 травня, 10:40
У місті Антем в Аризоні звели незвичайний меморіал в пам'ять загиблих американських вояків
21 травня, 12:45