Військові підводники Індонезії провели навчання в Яванському морі

СВІТ
24.11.2020, 16:22
Військові підводники Індонезії провели навчання в Яванському морі
Фото: Twitter

Спецпідрозділ індонезійських військово-морських сил "Kopaska" удосконалив свої навички в умовах наближених до бойових.

Відповідні епічні кадри з навчань за участі екіпажу підводного човна типу "Cakra" оприлюднили на мережевому ресурсі "Reddit".

Зазначається, що бійці відпрацювали розвідку і штурм суден умовного супротивника малими групами в акваторії Яванського моря.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", гібридна російська агресія спонукає Збройні Сили Фінляндії до постійних військових навчань із метою відбиття ймовірного наступу зі Сходу.

Військові підводники Індонезії провели навчання в Яванському морі_1
Військові підводники Індонезії провели навчання в Яванському морі_3
Військові підводники Індонезії провели навчання в Яванському морі_5
Військові підводники Індонезії провели навчання в Яванському морі_7
Читайте також:
Війна
Перейшовши до повномасштабної війни, росія відкрила "скриньку Пандори" та дозволила українським захисникам масово винищувати ворога.
вчора, 08:45
Історія
З метою відбілити аґресію, кремлівська пропаґанда звинуватила у провокаціях свого сусіда. Але ніхто не повірив у добрі наміри окупанта.
25 червня, 09:07
Війна
Американські системи M-777, відомі у народі як "три сокири", – на правду грізна сила у руках українських захисників на Сході.
19 червня, 08:47
Війна
Важка артилерія західного виробництва нарешті запрацювала на Східному фронті проти окупантів, так українські захисники боронять рідний край.
26 травня, 18:18
Війна
Засмажені підрозділи "другої армії світу" продовжують зазнавати чималих втрат у живій силі та техніці у степових районах України.
25 травня, 19:27
Війна
Російські загарбники методично і цілеспрямовано випалюють міста, аби захопити руїни та відзвітувати перед кремлівським бункерним щуром.
12 травня, 19:54