Військові розповіли про бойову роботу РСЗВ «Буревій»

ВІЙНА
03.12.2022, 15:45
Військові розповіли про бойову роботу РСЗВ «Буревій»

РСЗВ "Буревій" - це передова розробка ДП "Шепетівський ремонтний завод" і мала б замінити у ЗСУ застарілі РСЗВ "Ураган"

Реактивна система залпового вогню "Буревій" на десятий місяць повномасштабного вторгнення московії активно нищить російське окупаційне військо – відео з роботою цієї РСЗВ опублікувало "Військове телебачення України".

РСЗВ "Буревій" - це передова розробка ДП "Шепетівський ремонтний завод" і мала б замінити у Збройних Силах України застарілі РСЗВ "Ураган".

Одна з принципових відмінностей РСЗВ "Буревій" від "старших" систем – сучасна цифрова система управління вогнем, яка в декілька разів зменшує час від виїзду на позицію до вогню по окупантах.

Як розповідає військовослужбовець Павло, цілі для українського "Буревія" передусім знаходяться в тилу – це командні пункти, склади з боєприпасами та інші об’єкти російського окупаційного війська.

"Буревій" базується на шасі Т815-7Т3RC1 від чеської компанії Tatra, і воно має свої переваги – швидкість понад 100 км/год, броньовану кабіну та чотири "лапи замість двох на "Урагані" – машина стійкіша, а тому й точніша під час стрільби.

РСЗВ "Буревій" може бити рашистів всіма наявними 220-мм снарядами для "Урагану", а також реактивними снарядами з дальністю 65 км "Тайфун-2", які розробляло КБ "Південне".

Військові розповіли про бойову роботу РСЗВ «Буревій»_1Військові розповіли про бойову роботу РСЗВ «Буревій»_2Військові розповіли про бойову роботу РСЗВ «Буревій»_3Військові розповіли про бойову роботу РСЗВ «Буревій»_4Військові розповіли про бойову роботу РСЗВ «Буревій»_5Військові розповіли про бойову роботу РСЗВ «Буревій»_6

Ще однією особливістю є додатковий енергоагрегат, що дозволяє економити ресурс основного дизельного двигуна (потужність 300 кВт, максимальний крутний момент 2100 Нм.

Система оснащена цифровою системою управління вогнем, включно із системою обміну інформацією на полі бою. Це дозволяє включити «Буревій» у єдиний розвідувально-ударний контур, коли інформація від засобів розвідки, наприклад БПЛА, у режимі он-лайн передається на засоби ураження. Це значно скорочує час від виявлення цілей до їх знищення. На машині встановлено комплекс «Кріп-А», який дозволяє екіпажу вести вогонь, не виходячи з машини.


Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у 2019 - 2021 роках, коли була необхідність суттево збільшити оборонне замовлення та фінансування армії, "Слуги Зеленського" та ОП всі кошти витрачали у піар-проекти «Великого крадівництва», замість розвитку оборонного потенціалу країни.

Читайте також:
Опінії
Зупинення видачі закордонних паспортів в українських консульствах за кордоном - це ідея Єрмака, а не Кулеби
15:36
Опінії
Однією лише примусовою мобілізацією ми не переможемо у цій затяжній війні.
вчора, 18:20
Опінії
Але це «більше» ми повинні створити самі — своєю працею, своїми мізками, своїми потом і кров'ю. Не бруківку перекладати, не тирити гроші...
вчора, 09:05
Позиція
Після окупації Криму, Рустем Умєров отримав російське громадянство та зареєстрував ФОП в органах окупаційної влади півострова
22 квітня, 09:45
Позиція
Технологічна аварія з пожежею сталася на межі балансової приналежності газопроводу Укргазвидобування та Оператора ГТС України
19 квітня, 16:35
Політика
В СБУ заявили, що деякі працівники «поліції ДНР» не колаборанти
19 квітня, 09:13