Військових баз РФ у Латинській Америці не буде, – експрезидент Мєдвєдєв

СВІТ
28 січня, 07:42
Військових баз РФ у Латинській Америці не буде, – експрезидент Мєдвєдєв
Фото: Google

Здається, кремлівський "бункерний щур" знову сам себе переграв і сів у глибоку калюжу, в якій, швидше за все, й залишиться гнити.

Причиною того є наявна проблема з запланованим розміщенням обмеженого військового контингенту РФ на території Куби, Венесуели та Нікараґуа.

Про один із найбільших страхів путінського режиму в інтерв'ю пропагандистському виданню "ТАСС" розповів лідер провладної партії "Єдина Росія" Дмітрій Мєдвєдєв.

Експрезидент і експрем'єр-міністр РФ переконаний, самé обговорення цього питання одразу ж створює дуже значну напруженість у світі, залишаючи його країну за новою "залізною завісою".

«Я з сумом маю повідомити, що ми нічого не можемо розміщувати у них просто тому, що це має відповідати їхньому власному геополітичному позиціюванню, їхнім власним національним інтересам. Тож ні на Кубі, ні у Венесуелі російські військові бази не з'являться у найближчому майбутньому, якою б там не була влада. Це абсолютно суверенні країни, які мають право враховувати або відкидати інтереси Росії», – заявив Дмітрій Мєдвєдєв.

Водночас голова партії "Єдина Росія" наголосив, що у Гавані та Каракасі чинна влада прагне будь-що відновити нормальні відносини з Вашинґтоном, а також позбавитися санкційного тиску і накладеного роками раніше ембарго.

«Певно, тут не може йтися про те, щоби щось поставити або створити якусь базу, як це робилося у совєцький період. Так, Венесуела, Куба і ще Нікараґуа – наші давні друзі, але вони не хочуть остаточно рвати навіть хиткі відносини зі США, розбудовуючи на своїй території російські бази», – розвіяв марення Кремля Дмітрій Мєдвєдєв.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що економічно бідна Республіка Вірменія, яка позаторік програла 44-денну війну Азербайджану, ніяк не визнає поразки й не залишить Нагірний Карабах, адже залежна від РФ.

Читайте також:
Опінії
Фіно-угорська справа і московська аґресія проти України. Політико-аналітичний есей 4 діях.
13 серпня, 09:01
Світ
За ухвалення заяви проголосували 67 латвійських парламентаріїв зі 100
11 серпня, 12:02
Світ
Планується обговорення допомоги Україні
10 серпня, 12:05
Світ
Нафту з США спрямували в Німеччину на тлі спроб нафтопереробних заводів знайти альтернативу російській нафті
09 серпня, 14:08
Світ
У понеділок, 8 серпня, китайські військові повідомили про нові навчання неподалік від Тайваню
08 серпня, 11:27
Новини
Із закликом виступили сенатори США Ліндсі Грем та Річард Блюменталь
08 серпня, 10:15