Сепаратист і колаборант Царьов хизується відпочинком на Кубі

ПОЛІТИКА
20 січня, 14:08
Сепаратист і колаборант Царьов хизується відпочинком на Кубі
Фото: Telegram

Колишній народний депутат України з Партії регіонів Олег Царьов переймає "досвід державного будівництва" на вулицях Гавани.

Про це прокремлівський політик і колаборант повідомив на власному публічному Telegram-каналі, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Очевидно ексрегіонал, який у 2014 році підбурював жителів південних і східних областей України до сепаратизму, не палає бажанням відпочивати на територіях окупованих і розорених військами РФ.

Воно й зрозуміло, адже Царьов (як списаний пішак – прим. ред.) уже відіграв відведену йому Кремлем роль, відійшовши у бік, залишивши задурених путінською пропагандою жителів Донбасу у розбитого корита у кримінальній резервації.

Подібна ситуація спіткала і кримчан, але колаборанту з Партії регіонів чхати і на них, оскільки своя сорочка ближча до тіла, безпеку якого гарантують путінські спецслужби.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українські підпільники дізналися, де живе старша донька терориста Дениса Пушиліна.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
СБУ затримала мешканку Снігурівки, яка на початку повномасштабного вторгнення підтримала російських загарбників.
05 грудня, 11:06
Опінії
Служба безпеки України мусить невідкладно звернути увагу на чекістів у рясах на Галичині. Там вирує кубло потенційних колаборантів.
28 листопада, 08:45
Війна
Депутатка-зрадниця вирішила піти працювати на ворогів
23 листопада, 12:17
Кримінал
Коли СБУ візьметься за полтавських ОПЗЖшників, які продовжують грабувати місто ?
17 листопада, 15:36
Війна
Заступник голови окупаційної адміністрації Херсонської області Кирило Стремоусов самоліквідувався в результаті ДТП
09 листопада, 15:23
Кримінал
Ворожого поплічника з лав самозваної "Української Православної Церкви" Московського патріархату викрили у деокупованому Куп'янському районі.
09 листопада, 07:34