Сепаратист і колаборант Царьов хизується відпочинком на Кубі

ПОЛІТИКА
20.01.2022, 14:08
Сепаратист і колаборант Царьов хизується відпочинком на Кубі
Фото: Telegram

Колишній народний депутат України з Партії регіонів Олег Царьов переймає "досвід державного будівництва" на вулицях Гавани.

Про це прокремлівський політик і колаборант повідомив на власному публічному Telegram-каналі, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Очевидно ексрегіонал, який у 2014 році підбурював жителів південних і східних областей України до сепаратизму, не палає бажанням відпочивати на територіях окупованих і розорених військами РФ.

Воно й зрозуміло, адже Царьов (як списаний пішак – прим. ред.) уже відіграв відведену йому Кремлем роль, відійшовши у бік, залишивши задурених путінською пропагандою жителів Донбасу у розбитого корита у кримінальній резервації.

Подібна ситуація спіткала і кримчан, але колаборанту з Партії регіонів чхати і на них, оскільки своя сорочка ближча до тіла, безпеку якого гарантують путінські спецслужби.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українські підпільники дізналися, де живе старша донька терориста Дениса Пушиліна.

Читайте також:
Кримінал
Підлеглі Кірілла Гундяєва в Україні воліють зберегти набуте десятиліттями пропаганди майно. Чи повірять їм на вулиці Володимирській?..
13 травня, 18:14
Кримінал
Ексміністр Табачник активно сприяє російськими окупантами
12 травня, 13:23
Виміри
А співучасники злочинів киви-чередніченка досі працюють у правоохоронних органах
12 травня, 12:20
Війна
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази співпраці з ФСБ очільниці Полтавського районного суду.
10 травня, 13:00
Кримінал
На території головного чорноморського міста Україна збереглося проросійське кримінальне угруповання, яке чекає на прихід агресорів із РФ.
08 травня, 20:22
Політика
Зе-команда телевізійних популістів продовжує позбуватися баласту, який у 2019-2020 роках свідомо використали проти українських виборців.
02 травня, 18:02