Сепаратист і колаборант Царьов хизується відпочинком на Кубі

ПОЛІТИКА
20 січня, 14:08
Сепаратист і колаборант Царьов хизується відпочинком на Кубі
Фото: Telegram

Колишній народний депутат України з Партії регіонів Олег Царьов переймає "досвід державного будівництва" на вулицях Гавани.

Про це прокремлівський політик і колаборант повідомив на власному публічному Telegram-каналі, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Очевидно ексрегіонал, який у 2014 році підбурював жителів південних і східних областей України до сепаратизму, не палає бажанням відпочивати на територіях окупованих і розорених військами РФ.

Воно й зрозуміло, адже Царьов (як списаний пішак – прим. ред.) уже відіграв відведену йому Кремлем роль, відійшовши у бік, залишивши задурених путінською пропагандою жителів Донбасу у розбитого корита у кримінальній резервації.

Подібна ситуація спіткала і кримчан, але колаборанту з Партії регіонів чхати і на них, оскільки своя сорочка ближча до тіла, безпеку якого гарантують путінські спецслужби.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українські підпільники дізналися, де живе старша донька терориста Дениса Пушиліна.

Читайте також:
Війна
Ним став злочинець-утікач Олег Моргун
10 травня, 15:36
Кримінал
Член проросійської політичної партії "Опозиційний блок" і відвертий українофоб Євген Балицький отримав нагороду від російських загарбників.
09 травня, 20:47
Світ
У батьків-організаторів "спецоперації" зламалися всі плани тріумфу до сакрального дня 9 травня
07 травня, 17:27
Кримінал
В Україні Шарій підозрюється у державній зраді
05 травня, 13:25
Війна
Їх допомагали складати окупантам місцеві колаборанти.
28 квітня, 19:05
Війна
Потвори в рясах продовжують допомагати окупантам
27 квітня, 15:36