Військовий закликав провести зачистку проросійської мерзоти та повернути Україні ядерну зброю

ПОЛІТИКА
20 квітня, 15:38
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Фейсбук

Проросійськи налаштованим жителям треба купити квиток в одну сторону і на кордоні позбавляти їх громадянства.

Український військовий Валентин Калина закликав невідкладно провести зачистку проросійської мерзоти та повернути Україні ядерну зброю.

Про це він написав у себе на сторінці у ФБ.

Мову і стилістику автора допису збережено. 
 
“Спитаєте які санкції? Квиток в одну сторону. На кордоні мерзоту позбавляти громадянства, без права повернення. Ми дуже часто кричимо про якихось задрипаних “пєвічок”, які розважають окупантів. А хтось подумав, скільки громадян України кують пабєду за поребриком. І чому вони до цього часу громадяни?”, – йдеться в дописі військового.

Валентин Калина також зауважив, що ми часто вимагаємо посилення санкцій від світу загарбникам. І тут же така собі рекламка: "Аткрити новіє рейси на Маскву. Львов, Тєрнополь, Луцк, Нікалаєв і т.д.Читаю коменти. Купа радості."А какая цєна?" "У  мєня сєстра в Масквє"....

"Тобто у нас санкцій немає. У нас мір і дрючба. Скільки гидоти гадить Україні в ній і проживаючи. І також громадяни... Без розв'язання цього питання Україна ніколи не стане державою", – вважає він.

Військовий також пропонує використовувати дані раніше Україні гарантії безпеки як туалетний папір та повернути ядерну зброю. "Бо Будапештський меморандум, яким Україні давалися гарантії безпеки в обмін на відмову від ядерної зброї, – це просто писулька, яку можна використовувати замість туалетного паперу".

Натомість, на його думку, Україні варто зайнятися ракетним комплексом "Грім" з ядерними боєголовками, безпілотниками і іншими гарантами.

Україні варто зайнятися ракетним комплексом "Грім" з ядерними боєголовками, безпілотниками і іншими гарантами.

“Я багато чого не розумію. На відміну від "стратегів","експердів" і їм подібних. Я не розумію, що таке "нормандська четвірка". Наприклад, яке відношення до України мають німці та французи? У яких лідери перших при виході у відставку займають хлібні місця в рашковських конторах, а другі також не ображені. Логічним було б організувати Будапештський формат. І прямо поставити питання... Гаранти, мать вашу. Де ваші гарантії?”, – написав військовий.

Зазначивши, що свою гидоту, що напідписувала вищезгадані папірці треба відправити за ґрати до кінця їх днів та, нарешті, зупинити вивіз з України крадених грошей, "і цих грошей вистачить на все".
 

Читайте також:
Куму Путіна тепер водою Криму не достатися.
09 квітня, 17:22
Американські санкції починають бити по Ігорю Валерійовичу.
15 березня, 21:01
Термін дії згаданих обмежувальних заходів Євросоюзу продовжується кожних пів року.
12 березня, 18:05
“Літаки Медведчука” незадовго до накладення санкцій перегнали до Швейцарії
28 лютого, 11:00
У січні-лютому Україна придбала у Білорусі 355 млн кВт годин електричної енергії.
15 лютого, 21:00
Народний депутат вимагає від РНБО ввести санкції проти "Квартал 95" за співробітництво з країною агресором
15 лютого, 14:58