Військовий закликав провести зачистку проросійської мерзоти та повернути Україні ядерну зброю

ПОЛІТИКА
20.04.2021, 15:38
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Фейсбук

Проросійськи налаштованим жителям треба купити квиток в одну сторону і на кордоні позбавляти їх громадянства.

Український військовий Валентин Калина закликав невідкладно провести зачистку проросійської мерзоти та повернути Україні ядерну зброю.

Про це він написав у себе на сторінці у ФБ.

Мову і стилістику автора допису збережено. 
 
“Спитаєте які санкції? Квиток в одну сторону. На кордоні мерзоту позбавляти громадянства, без права повернення. Ми дуже часто кричимо про якихось задрипаних “пєвічок”, які розважають окупантів. А хтось подумав, скільки громадян України кують пабєду за поребриком. І чому вони до цього часу громадяни?”, – йдеться в дописі військового.

Валентин Калина також зауважив, що ми часто вимагаємо посилення санкцій від світу загарбникам. І тут же така собі рекламка: "Аткрити новіє рейси на Маскву. Львов, Тєрнополь, Луцк, Нікалаєв і т.д.Читаю коменти. Купа радості."А какая цєна?" "У  мєня сєстра в Масквє"....

"Тобто у нас санкцій немає. У нас мір і дрючба. Скільки гидоти гадить Україні в ній і проживаючи. І також громадяни... Без розв'язання цього питання Україна ніколи не стане державою", – вважає він.

Військовий також пропонує використовувати дані раніше Україні гарантії безпеки як туалетний папір та повернути ядерну зброю. "Бо Будапештський меморандум, яким Україні давалися гарантії безпеки в обмін на відмову від ядерної зброї, – це просто писулька, яку можна використовувати замість туалетного паперу".

Натомість, на його думку, Україні варто зайнятися ракетним комплексом "Грім" з ядерними боєголовками, безпілотниками і іншими гарантами.

Україні варто зайнятися ракетним комплексом "Грім" з ядерними боєголовками, безпілотниками і іншими гарантами.

“Я багато чого не розумію. На відміну від "стратегів","експердів" і їм подібних. Я не розумію, що таке "нормандська четвірка". Наприклад, яке відношення до України мають німці та французи? У яких лідери перших при виході у відставку займають хлібні місця в рашковських конторах, а другі також не ображені. Логічним було б організувати Будапештський формат. І прямо поставити питання... Гаранти, мать вашу. Де ваші гарантії?”, – написав військовий.

Зазначивши, що свою гидоту, що напідписувала вищезгадані папірці треба відправити за ґрати до кінця їх днів та, нарешті, зупинити вивіз з України крадених грошей, "і цих грошей вистачить на все".
 

Читайте також:
Опінії
Угорщина досі живе в умовах "медового місяця" з російською нафтогазовою трубою. Але Україна не платитиме за це своєю кров'ю.
16 травня, 09:27
Світ
Він намагався продати його за два тижні до початку війни
14 травня, 16:05
Світ
За це фінустанови отримують такі ж санкції та ризикують втратити доступ до ринків США та Європи.
14 травня, 10:37
Економіка
Компанія, яка займається морським транспортуванням нафти й газу, почала розпродаж своїх суден
13 травня, 10:25
Війна
Siemens залишає російський ринок через війну в Україні. Компанія почала процедуру припинення всієї виробничої діяльності
12 травня, 12:20
Світ
Європейські правоохоронці пильно стежать за дотриманням західних санкційних обмежень, накладених на путінських олігархів.
11 травня, 09:27