Путін і Макрон грають “нелоха” у паризьку двоходівку з 11 кластерів

СВІТ
18 квітня, 14:34
"А и Б сидели на трубе"
"А и Б сидели на трубе"
Фото: Українські новини

Чи у Кремлі не забули, що українці вміють воювати далеко не гірше за не мотивованих російських туристів?

Швидкість, з якою після безпрецедентної путінської кампанії військового залякування в кущах з'явився Макрон зі своїми 11 кластерами, не залишає сумнівів, що це скоординована двоходівка Парижа і Москви.

Про це у себе на сторінці у Фейсбук повідомив російський політолог Андрій Піонтковський.

Нагадаємо, що 16 квітня цього року у Парижі Президент Франції Макрон, який останнім часом запопадливо виконує будь-які забаганки Путіна, запропонував свої “11 кластерів” — так званих мирних кроків з врегулювання конфлікту на Донбасі.

Зокрема Макрон наголосив на необхідності повного виконання Мінських домовленостей. Це значить і проведення виборів на окупованих росією територіях та легалізація бандугруповань терористів.

А Росія, окрім того, ще й продовжує нахабно “сподіватися”, що Україна здуру піде на прямий діалог із терористами, що дозволило б їм подати цей конфлікт як громадянську війну. Та, зокрема, вивести власну економіку з під удару можливих американських санкцій.

І тут один з найбільших інтересів Путіна, — окрім недоторканості власних трильйонних активів, — збереження перспективи будівництва Північного потоку-2.

Простіше кажучи, їх цікавить доля труби, від якої, як відомо, залежить функціонування російської економіки.

Тож Росія, у разі потреби, може перейти до плану “Б”. А це сценарій поновлення повномасштабної війни на Донбасі. Ціль — введення так званих російських миротворців (деякі з яких нині виконують обов'язки командирів терористів ОРДЛО). У разі успішного виконання задуманого лишається лише поміняти шеврони на формі. Такі от реалії гібридних воєн...

"Залізний" щур намагається зіграти в наперстки

Та єдине, що у Кремлі забули — це те, що українці вміють воювати далеко не гірше за мало мотивованих російських туристів. І що війна, у разі її повноцінного поновлення може закінчитися і парадом Перемоги на “червоній площі” — тільки на честь перемоги України, а не кремлівських щурів. І примара повномасштабної війни в Україні для її військових, що вже 7 років воюють з росіянами виглядає як не найгірший з варіантів.

Словом, багато хто з українців, небезпідставно, мріє нині випити 100 фронтових грамів на мурах зруйнованої російської імперії.

Багато хто з українців мріє нині випити 100 фронтових грамів на мурах зруйнованої імперії.

Або в Кремлі про вміння українців воювати не забувають. Тому Кремлю лишається грати "нелоха" у свої політичні багатоходівки — залучаючи в ці ігри своїх паризьких шісток.

Підготував Віктор Орел.

Читайте також:
А тепер виважено і не поспішаючи спускаємося з гори ...
08 травня, 16:55
Володимир Зеленський, Ґітанас Науседа, Еґілс Левітс ​і Керсті Кал'юлайд ​візьмуть участь у святкуванні польського Дня Конституції.
03 травня, 09:42
Посольство США на Росії рекомендує співвітчизникам, у яких закінчується термін дії російської візи, покинути країну до 15 червня.
30 квітня, 19:12
Раніше суданці відмовилися від будівництва російської військової бази.
29 квітня, 18:25
Ручний путінський урядовець знову подав голос, аби заявити про готовність Кремля до чергового протистояння з "клятим Заходом".
27 квітня, 09:18
Вона порадила послу впасти на коліна перед українським народом, який його одноплемінники знищували, а тепер намагаються перетворити у рабів.
26 квітня, 21:05