Вікторія Спартц закликала ООН призупинити “зернову угоду” з РФ

СВІТ
30 липня, 13:46
Конгресвумен Вікторія Спартц
Конгресвумен Вікторія Спартц

“Зернова угода”, яка не має належних механізмів виконання, може дуже дорого коштувати Україні

Конґресвумен Вікторія Спартц закликала генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша призупинити “зернову угоду”, доки Україні будуть забезпечені належні заходи безпеки.

Про це йдеться в листі Спартц до Генерального секретаря ООН, оприлюдненому на офіційній сторінці конґресвумен.

“Як ви добре знаєте, головною функцією ООН є збереження міжнародного миру та безпеки.

Очевидно, що ваша організація зазнала невдачі. Ми стикаємося з найбільшою збройною агресією з часів  Другої світової війни, яка є найбільшою загрозою миру та безпеці – не лише для Європи, а й для всього світу.

Я дуже розчарована відсутністю активної діяльності ООН для стабілізації ситуації в Україні. Остання “зернова угода” була провальна. І ми щойно бачили, що сталося з провальною домовленістю ООН щодо українських бійців Азовсталі.

“Зернова угода”, яка не має належних механізмів виконання, може дуже дорого коштувати Україні. Як вам добре відомо, через кілька годин після підписання цієї угоди росія вдарила крилатими ракетами по українському порту в Одесі. Це ще раз підтверджує, що росії не можна довіряти, і вона фактично заперечує цю угоду”, – наголошується в листі.

Спартц також наголосила, що оскільки росія “отримала значне зняття санкцій щодо експорту зерна і добрив (а це збільшує її здатність шантажувати Європу поставками газу), цю угоду слід призупинити до того часу, коли будуть забезпечені кращі заходи безпеки для України”.

“Я закликаю вас розгорнути кораблі ООН у Чорному морі, забезпечувати гуманітарні коридори. Інакше Україна опиниться під високим ризиком, спричиненим цією домовленістю”, – написала конґресвумен Вікторія Спартц Генсеку Організації Об’єднаних Націй.

Читайте також:
Політика
НБУ видав кредит рефінансування банку президента московського ЦСКА. З березня банк отримав від НБУ понад мільярд гривень
вчора, 10:10
Опінії
Сподіваюсь Єрмак не позбавить мене громадянства за критику найвеличнішого.
05 серпня, 12:31
Опінії
Нафтогаз в нинішньому статусі є головною загрозою енергобезпеці України!
31 липня, 13:53
Світ
Іммігрантів на кордоні з Латвією просять підписати документ із засудженням російської агресії
30 липня, 11:35
Світ
20 країн вже ратифікували приєднання Фінляндії та Швеції до НАТО
29 липня, 15:47
Світ
Якщо санкції допоможуть покласти край російській агресії, то це позитивно вплине і на безпеку Естонії
28 липня, 14:28