Концтабір Оленівка: росіяни змивають свої злочини кров'ю незламних українських захисників

ВІЙНА
30 липня, 09:37
Концтабір Оленівка: росіяни змивають свої злочини кров'ю незламних українських захисників
Фото: Вікна

Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації перейшов усі межі. До масових убивств цивільних додалося ще одне цинічне...

Рашистська (російсько-фашистська) держава і так звана "друга армія світу" – отара найманців і воєнних злочинців – вчинили масове вбивство полонених в Оленівці (окупована частина Донецької області), де знаходиться сумнозвісна в'язниця, яка виконує роль концентраційного табору. Українських вояків убили вибуховими речовинами; на тепер відомо, що понад 40 бранців, ще понад 80 поранені.

Незадовго до злочину, полонених захисників "Азовсталі" – представників полку "Азов" та інших підрозділів Сил оборон України ніби навмисно перевели до окремої будівлі, яку й підірвали. Очевидно, що бранців катували й подібним шляхом масового знищення намагаються приховати сліди злочинів.

Росія звично звинувачує у своєму черговому масовому вбивстві українців. Виправдання рашисті уже можна не згадувати, вони стали як звичний вивих.

Потрібно наголосити, що будь-які звинувачення призначені виключно для внутрішньої аудиторії на росії та західних ліваків і праворадикалів (комуністів і неонацистів маргінального спрямування). Жодної іншої аудиторії у рашистських фантазій немає і бути не може.

Кожен новий день, що приносить нові та нові воєнні злочини й звістки про них, відкидає росію далеко назад. Не знаємо, скільки десятиліть і сторіч буде потрібно для того, щоби з неї вилізти.

Адже, щоби зробити всю необхідну роботу для спокути цих злочинів, їх спочатку потрібно хоча б визнати, але заперечення – це modus vivendi рашистського суспільства. Західним суспільствам слід зрозуміти, що росія – це країна, де щоразу з року в рік, на кожному новому історичному етапі, перемагала брехня і результатом таких перемог може бути лише повна міжнародна ізоляція, куди РФ рухається стрімко.

Перебування міністра закордонних справ Сєргєя Лаврова в якогось диктатора в Африці зі свіжо накиданим сіном на підлозі  – яскрава ілюстрація вищенаписаного. Власне сам Владімір Путін зараз перебуває у духовному та інформаційному зв'язку з диктаторами, котрі сидять у кріслах місцевих царьків від Анґоли до Північної Кореї по 20-30 з лишком років.

Доки не буде визнання злочинів – а визнання одного тягне за собою і визнання всіх інших, включно з Бучею, Ірпенем, Гостомелем, Маріуполем, драматичним театром і пологовим будинком у Маріуполі, Волновахою, Сіверськодонецьком, Лисичанськом, вторгнення росії зі Сходу на територію України у 2014 році й озброєна окупація Криму, збитий малазійський авіалайнер, вбивства кувалдою в Сирії, використання хімічної зброї масової поразки, звірства у Чечні, злочини СССР, руйнування міст в Афґаністані, сталінські злочини, включаючи масові депортації народів, Голодомор, співпраця з Третім райхом – поки все це і не тільки не буде визнано злочинами проти людяності та не надано відповідної переоцінки всієї історії, жодного, крім фіктивного, існування російської державності бути не може.

Доводиться визнати, що впродовж  усієї історії утворення під вкраденою назвою "росія" перезбиралася навколо чергової серії кошмарної брехні, а зараз уже планує перезбиратися після розпаду на чергову серію держав. Однак загиблі бійці "Азовсталі" – героїчний полк "Азов" та інші підрозділи – понівечені та закатовані полонені та вбиті цивільні українці є і будуть для "росіян" духами в їхній химерній уяві "справедливості та помсти".

Замовчати, перебрехати та уникнути покарання не вдасться! Всі росіяни – і винні, і "невинні" – будуть покарані за те, що творять від їхнього імені ПВК  "Вагнер" і "Ліга", нацистські загони "Русич" і "Ахмат", та інші СОБРи з Росгвардією, котрі по праву заслужили бути правонаступниками чекістів і ґестапівців.

Автор – Василина Орлова, фаховий антрополог (PhD) із Техаського Університету в Остіні, спеціально для медіаагенції "Останній Бастіон"

Читайте також:
Політика
"Русскій мір" – це війна! Так прямо говорять проповідники цієї псевдоідеології, зокрема нащадок письменника, громадянин Пьотр Толстой.
12 серпня, 07:27
Політика
Попри це все Дмитро Ярош чомусь із симпатією ставиться до держави Ізраїль.
16.05.2021, 20:36
Політика
Тому що знали, що таке війна. І знали її ціну. Криваву ціну.
10.05.2021, 17:39
Історія
Автори сайту "Давня історія українського народу" пропонують свою версію подій минулого українського народу.
22.09.2020, 15:07
Війна
"Втома" вежі пов'язана з атакою на неї дрону-камікадзе (ймовірно українського)
вчора, 13:59