Вінницьким чиновникам завадили привласнити ліс

ЕКОНОМІКА
14.02.2022, 07:48
Вінницьким чиновникам завадили привласнити ліс
Фото: Agronews

Посадові особи, які намагалися здійснити рейдерське захоплення цілої екосистеми у Вінницькому районі, постали перед судом.

Відповідний звіт оприлюднила пресслужба на сайті обласної прокуратури, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що неназвані фігуранти кримінального злочину здійснили підробку документів із метою незаконного вибуття з державної власності земель лісового фонду вартістю 167 мільйонів гривень.

«Слідчими встановлено факт включення в межі одного з населених пунктів 95 гектарів лісу за відсутності погодження Вінницької обласної державної адміністрації та невідповідності розробленої документації із землеустрою вимогам чинного законодавства. Такі незаконні дії органу місцевого самоврядування могли призвести до вибуття ділянки лісу з державної у приватну власність, зміни її цільового призначення, а відтак можливої її забудови та спричинення знищення лісу», – прокоментували у пресслужбі прокуратурі Вінниччини.

Наразі слуги Феміди з Вінницького окружного адміністративного суду вже визнали нечинними дії підозрюваних у вказаному порушенні чиновників, відновивши законне право держави на розпорядження землями лісового фонду.

При цьому не уточнюється, яке саме покарання очікує на рейдерів та чи сплатять вони за завдані збитки встановлений чинним законодавством штраф із власної кишені.

Зауважимо, подібні випадки з державними посадовцями та народними обранцями не рідкість, а налагоджена роками корупційна схема у кожній з областей України, дарма що до суду доходять одиничні й резонансі справи.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що на Кіровоградщині селяни побили рейдерів і вигнали їх та продажну поліцію із села.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
В реальності групу Бабакова-Воєводіна обслуговував Юрій Луценко
19 березня, 13:25
Політика
Історія успіху: від союзу із серійним вбивцею — до контролю за Міноборони
13 березня, 11:50
Полтава
Посадовців «Полтавського КХП» підозрюють у привласненні гуманітарної допомоги та завданні збитків державі на 800 тис. грн
02 березня, 10:25
Кримінал
За даними СБУ, значну частину отриманих прибутків російський бізнесмен спрямовував на фінансування науково-випробувальних полігонів рф
28 лютого, 15:42
Кримінал
Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.
28 лютого, 13:50
Світ
Поліція Іспанії розкрила банду, яка керувала трьома нелегальними тютюновими фабриками, де експлуатувалися українці.
23 січня, 13:51