Вірю в ЗСУ і особисто капітана Ю.Луценка!

Опінії
19 березня, 13:25
Вірю в ЗСУ і особисто капітана Ю.Луценка!

В реальності групу Бабакова-Воєводіна обслуговував Юрій Луценко

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Фейсбук нагадує, що я писав 8 років тому про нинішню зірку Ютуба, завдяки якій ворожі полчища не змогли увійти в Миколаїв, був звільнений Херсон і мужньо обороняється Бахмут.  Вірю в ЗСУ і особисто капітана Ю.Луценка!


Не можу не прокоментувати слова Igor Lutsenko, сказані в інтерв’ю «Новому Регіону», про те, що російський бізнес – насамперед, бізнес-групи Бабакова – «кришується» в Україні на найвищому рівні.

Загальновідомо, що так звана «Лужниківська» група, яку очолюють Бабаков і Воєводін (раніше третім керівником був Максим Курочкін, вбитий у дворі Святошинського райсуду Києва на замовлення своїх компаньйонів),  має представника в Україні.

Це – Луценко, тільки не Ігор Вікторович, а Юрій Віталійович. Бабаков прикупив Юрія Луценка, якщо пам’ять не зраджує, ще в 2003 році, коли під виглядом «словаків» придбавав акції українських обленерго.

Більш того, у 2007 році я зустрічався з Юрієм Луценком саме в офісі «Лужниківської» групи в Києві – поруч з Майданом, за адресою Михайлівська, 8-а – де Юрій Віталійович мав свій кабінет.

Формальним представником «Лужниківських» в Україні вважався Кирилл Куликов – колишній народний депутат від так званої «Народної Самооборони», передвиборного проекту, створеного Ю.Луценком на гроші Давида Жванії та«Лужниківських».

Але в реальності групу Бабакова-Воєводіна обслуговував екс-міністр внутрішніх справ.

Між іншим, кабінет Юрія Луценка в київському офісі «Лужниківської» групи був розташований на другому поверсі. А на першому мав кабінет адвокат цього угруповання Юрій Мартиненко.

Нині пан Мартиненко працює у Авакова першим заступником начальника департаменту  внутрішньої безпеки МВС України.

Про відносини між Юрієм Луценком і Олександром Бабаковим я писав чимало – особливо після того, як Ю.Луценко, ставши вдруге міністром внутрішніх справ, спробував незаконно затримати та депортувати з України в росію російського біженця Михайла Ґанґана.

Як виявилось (це з’ясувала й  розповіла в ефірі «Ехо Москви» Юлія Латиніна) Ґанґана захотів отримати в подарунок самарський губернатор Артюхов, близький товариш Бабакова, і останній дав розпорядження Луценку виконати цю забаганку. 

Лише скандал, який влаштували покійний керівник Вінницької правозахисної групи Дмитро Гройсман та я, завадили депортації.

Ну, а найкращим свідченням особливих відносин Юрія Луценка з «Лужниківським» угрупованням, напевно, є  годинник вартістю 15 тис. євро, з яким Юрій Віталійович так любив красуватись на мітингах. 

Подібних годинників було випущено лише 300 штук до 300-річчя Петербурга й призначались вони для російської державної еліти. Один з таких годинників Бабаков, який тоді був заступником голови Держдуми РФ, таємно презентував Юрію Луценку в знак особливих заслуг нинішнього керівника парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» перед російським криміналітетом.

Ось, до речі, моя давня стаття про годинник Юрія Луценка
 

Читайте також:
Політика
Історія успіху: від союзу із серійним вбивцею — до контролю за Міноборони
13 березня, 11:50
Полтава
Посадовців «Полтавського КХП» підозрюють у привласненні гуманітарної допомоги та завданні збитків державі на 800 тис. грн
02 березня, 10:25
Кримінал
За даними СБУ, значну частину отриманих прибутків російський бізнесмен спрямовував на фінансування науково-випробувальних полігонів рф
28 лютого, 15:42
Кримінал
Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.
28 лютого, 13:50
Світ
Поліція Іспанії розкрила банду, яка керувала трьома нелегальними тютюновими фабриками, де експлуатувалися українці.
23 січня, 13:51
Світ
Акторові пред’являють звинувачення в ненавмисному вбивстві операторки Галини Гатчінс.
20 січня, 12:42