Віталій «Тур» Каплін – на щиті

Виміри
13 березня, 20:44

12 березня, на Бахмутському напрямку Східного фронту смертю хоробрих поліг уродженець Полтавщини Віталій Каплін на псевдо "Тур".

Трагічну звістку повідомила заступниця Командира 17 сотні Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" з матеріально-технічного забезпечення Лідія Подлєгаєва.

З її слів, військовослужбовець 3 окремого стрілецького батальйону 67 Окремої механізованої бригади здобув вічне життя зі зброєю у руках, як і належить справжньому українському воїну.

«Жахлива новина прийшла до нас. Немає місця словам, тільки біль і сльози. У бою загинув Друг "Тур" – Віталій Каплін. Людина з великої літери, надійний товариш та друг. Від самого початку війни він боровся за свободу та незалежність, завжди дотримувався твердих ідейних поглядів, свято вірив у Вільну і Незалежну Україну. Подробиці прощання та поховання будуть згодом», – зазначила Лідія Подлєгаєва.

Зі свого боку редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним і близьким полеглого Героя. Честь, шана, слава і вічна пам'ять тобі, нескорений Воїне!

Окремо звернемося до читачів, нагадавши, що борня волелюбного українського народу має непомірну ціну крові, про це мають пам'ятати всі теперішні, а тим паче наступні покоління, за майбутнє яких зараз триває відчайдушний змаг проти російських окупантів.

Читайте також:
Полтава
Жителі Миргородської громади стали живим коридором задля вшанування пам'яті наших захисників Олександра Федорченка та Костянтина Афанасенка.
вчора, 20:53
Війна
25.III.2023 кількість мертвих російських окупантів сягнула числа 170 тисяч 550. Про це повідомили у ранковому зведенні нашого Генштабу.
26 березня, 20:41