Віталій «Тур» Каплін – на щиті

13 березня, 20:44
Віталій «Тур» Каплін – на щиті
Фото: Facebook

12 березня, на Бахмутському напрямку Східного фронту смертю хоробрих поліг уродженець Полтавщини Віталій Каплін на псевдо "Тур".

Трагічну звістку повідомила заступниця Командира 17 сотні Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" з матеріально-технічного забезпечення Лідія Подлєгаєва.

З її слів, військовослужбовець 3 окремого стрілецького батальйону 67 Окремої механізованої бригади здобув вічне життя зі зброєю у руках, як і належить справжньому українському воїну.

«Жахлива новина прийшла до нас. Немає місця словам, тільки біль і сльози. У бою загинув Друг "Тур" – Віталій Каплін. Людина з великої літери, надійний товариш та друг. Від самого початку війни він боровся за свободу та незалежність, завжди дотримувався твердих ідейних поглядів, свято вірив у Вільну і Незалежну Україну. Подробиці прощання та поховання будуть згодом», – зазначила Лідія Подлєгаєва.

Зі свого боку редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним і близьким полеглого Героя. Честь, шана, слава і вічна пам'ять тобі, нескорений Воїне!

Окремо звернемося до читачів, нагадавши, що борня волелюбного українського народу має непомірну ціну крові, про це мають пам'ятати всі теперішні, а тим паче наступні покоління, за майбутнє яких зараз триває відчайдушний змаг проти російських окупантів.

Читайте також:
Війна
Сьогодні полеглому Герою мало б виповнитися 39 років.
27 листопада, 09:45
Війна
Життя українського воїна обірвалося 18 листопада в районі села Вербове Запорізької області.
25 листопада, 10:02
Війна
Він підірвався на міні, виконуючи бойове завдання на Донецькому напрямку.
23 листопада, 18:00
Війна
Герою був 31 рік. Він загинув у бою під Бахмутом.
18 листопада, 14:34
Некролог
Легкоатлету, який долав напів- і марафонські дистанції на Всеукраїнських спортивних заходах, був 41 рік. Він поліг, боронячи Авдіївку.
16 листопада, 16:04
Війна
Він пожертвував усім, аби допомогти Україні у боротьбі з російськими окупантами.
16 листопада, 07:25