Віталій «Тур» Каплін – на щиті

13.03.2023, 20:44
Віталій «Тур» Каплін – на щиті
Фото: Facebook

12 березня, на Бахмутському напрямку Східного фронту смертю хоробрих поліг уродженець Полтавщини Віталій Каплін на псевдо "Тур".

Трагічну звістку повідомила заступниця Командира 17 сотні Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" з матеріально-технічного забезпечення Лідія Подлєгаєва.

З її слів, військовослужбовець 3 окремого стрілецького батальйону 67 Окремої механізованої бригади здобув вічне життя зі зброєю у руках, як і належить справжньому українському воїну.

«Жахлива новина прийшла до нас. Немає місця словам, тільки біль і сльози. У бою загинув Друг "Тур" – Віталій Каплін. Людина з великої літери, надійний товариш та друг. Від самого початку війни він боровся за свободу та незалежність, завжди дотримувався твердих ідейних поглядів, свято вірив у Вільну і Незалежну Україну. Подробиці прощання та поховання будуть згодом», – зазначила Лідія Подлєгаєва.

Зі свого боку редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним і близьким полеглого Героя. Честь, шана, слава і вічна пам'ять тобі, нескорений Воїне!

Окремо звернемося до читачів, нагадавши, що борня волелюбного українського народу має непомірну ціну крові, про це мають пам'ятати всі теперішні, а тим паче наступні покоління, за майбутнє яких зараз триває відчайдушний змаг проти російських окупантів.

Читайте також:
Некролог
Полтавщину знов огорнув сум за втратою на фронті. Наш 39-річний земляк поліг смертю хоробрих у бою проти московитів.
21 травня, 06:00
Війна
Полеглий воїн за життя став повним кавалером ордену «За мужність».
18 травня, 15:00
Некролог
Незламний захисник України до останнього подиху боронив рідну землю від ворога на передовій. Тепер він поповнив лави Небесного Воїнства.
14 травня, 19:26
Некролог
Полтавський край знову у жалобі через втрату на фронті. До лав Небесного воїнства України приєднався наш земляк.
12 травня, 17:21
Некролог
Відчайдушний борець за волю України став у стрій Небесного воїнства Героїв. Наш 36-річний земляк поліг смертю хоробрих у південних степах.
08 травня, 08:09
Полтава
Вірний син Полтавщини поліг смертю хоробрих у бою проти ворога на Східному фронті. Тепер він навічно присутній у лавах Небесного Воїнства.
05 травня, 14:07