Вітчизняним підприємцям необхідно дозволити працювати, щоби реанімувати економіку України

Опінії
30 квітня, 13:05
Вітчизняним підприємцям необхідно дозволити працювати, щоби реанімувати економіку України
Фото: Главком

Зеленському необхідно усвідомити, що громадян обурюють не карантинні заходи, а подвійні стандарти.

Народний депутат України VIII скликання

Чомусь працюють великі торговельні мережі, але при цьому не працюють маленькі крамниці, магазини та ринки. Чомусь ресторани нардепа-слуги обслуговують замовлення, а дрібним кав'ярням доводиться зачиняти двері.

Виходить, що "закон не один для всіх"? — Якщо подивитися відео вчорашніх протестів у Києві (29.04.2020) та послухати самих підприємців, то в їх словах чується саме відчуття цієї несправедливості.

Вони кажуть поліції: «Ви отримуєте зарплатню з податків, які платимо ми, але при цьому нам не можна працювати. Вам платять, а нам ніхто грошей не дасть! Ми оплачуємо найману працю, ми знищуємо товар в який вклали гроші! Нас ніхто не підтримує! Хіба це справедливо, що ви забороняєте нам протестувати? Ви, ті, хто отримує зарплатню з наших кишень!»

Епідемія коронавірусу не завершилася, але попереду нас чекає загроза економічної кризи, дефолту та голоду. Тому зараз необхідно думати саме про ті сфери економіки, які наповнюють бюджет та про людей, які не просять грошей з бюджету, а заробляють їх самі — про приватних підприємців та самозайнятих осіб.

Можливо треба посилити санітарні вимоги, змінити умови виробництва, але підприємцям необхідно дозволити працювати — це двигун економіки. Бо якщо гроші закінчаться, то фінансувати медицину не буде чим і, як результат, ми отримаємо епідемію і дефолт разом узяті.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Друга хвиля COVID-19 може бути вигідною владі, передусім, в контексті місцевих виборів в Україні 25 жовтня.
11 серпня, 15:33
У Болівії зростає народне невдоволення діями тимчасового уряду, який не справляється з викликами пандемії коронавірусної інфекції.
29 липня, 10:39
На велелюдному мітингу у середмісті Сан-Паулу помітили червоно-чорний прапор із білим тризубом.
27 травня, 09:06
Верховний суд Вісконсину скасував постанову уряду штату про обов'язкову самоізоляцію та зняв низку обмежень для підприємців.
14 травня, 13:13
Порожні стільці з написами закладів громадського харчування на площі Семпіоне — так проти карантину протестують міланські ресторатори.
08 травня, 10:35
Сотні поляків, які працюють у Німеччині, вийшли на протест проти обов'язкової самоізоляції для тих, хто перетинає кордон двох країн.
25 квітня, 14:20