Влада Афганістану стратила в Гераті 4-х викрадачів людей

СВІТ
25 вересня, 17:45
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Це вже не перший випадок таких страт

Таліби стратили в Гераті 4-х викрадачів людей, які вимагали у сімей викуп за звільнення викрадених. До тіл викрадачів були прикріплені плакати з попередженнями злочинцям - "вам не уникнути смертної кари".

Це не перша спецоперація Талібів проти бандитів, котрі займаються викраденням людей.

13 вересня Таліби повідомили про ліквідацію п'яти викрадачів дітей. Як повідомляло Aamaj News, банду виявили в Мазарі-Шаріфі, під час спецоперації звільнили чотирьох неповнолітніх.

Спецоперацію таліби провели в ніч на 13 вересня. Як вони заявили,  банда викрадачів складалася з чотирьох чоловіків-афганців та жінки з Узбекистану.

вибір редакції
Читайте також:
Події у далекому Афґаністані розвиваються доволі стрімко і все вказує на те, що пуштунським повстанцям вдалося опанувати всю країну.
07 вересня, 13:46
Лідер афґанської антиталібської коаліції відкинув ультиматум радикального пуштунського руху про капітуляцію на будь-яких умовах.
23 серпня, 10:36
Єдиний син відомого афґанського моджахеда Ахмада Шаха Массуда на ймення "Панджшерський лев" звернувся до лідерів США і ЄС.
20 серпня, 13:52
Колективний Захід буде змушений налагоджувати відносини з новим урядом Афґаністану, попри відразу до руху "Талібан".
18 серпня, 08:48
Чому таліби так швидко захопили всю територію Афганістану?
15 серпня, 16:18
Російське дипломатичне відомство вважає наступ ісламістського руху "Талібан" на всій території Афґаністану ґеополітичним успіхом.
21 липня, 13:39