Влада Ірану заарештувала кінозірку за підтримку протестів

СВІТ
18.12.2022, 17:49
Влада Ірану заарештувала кінозірку за підтримку протестів
Фото: Instagram

Антидемократичний режим аятол не припиняє переслідувати мирних громадян, незгідних із деспотією шиїтських фундаменталістів.

У жорна терору потрапила одна з найвідоміших акторок Ірану – 38-річна Тарані Алідусті, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцевий телеканал "ورزش تیوب".

Жінку затримали та посадили на невизначений строк за ґрати після того, як вона відкрито висловила підтримку протестувальникам на своїй публічній сторінці в Instagram.

Як вдалося з'ясувати, право(п)охоронці пред'явили Тарані Алідусті суворі звинувачення у "розповсюдженні брехні" про всенародну революцію, що охопила всю країну.

Станом на цю мить акторка перебуває у тюрмі, родині та адвокатам поки не дозволено з нею спілкуватися до видання режимом відповідних розпоряджень або судового рішення.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що країни-члени Організації Об’єднаних Націй виключили Іран з комісії у справах жінок лише через кілька місяців після того, як він приєднався.

Читайте також:
Опінії
Практика довела, що це вкрай згубне явище, бо немає кому їх зупинити. Монополія на владу народила військовий комунізм та рейдерство
13:35
Світ
Кремлівські спеціальні служби не бажають розкривати правду про минуле, бо тоді розкриється таємниця, що ніяких "русскіх" ніколи не існувало.
31 травня, 19:02
Опінії
Новий закон позбавляє громадян, підприємства, органи влади та місцевого самоврядування будь-яких механізмів захисту
30 травня, 08:19
Світ
Вірнопідданий кремлівський васал Алєксандр Лукашенко вкотре опинився у складній ситуації, а білоруська економіка на межі виживання.
24 травня, 21:29
Кримінал
Адміністрація Владивостока розпочала виконувати доручення Владіміра Путіна з відновлення системи ГУЛАГ на російському Далекому Сході.
24 травня, 18:54
Світ
Подібно до всіх нині живих та давно померлих азійських узурпаторів, китайський лідер переконаний, що житиме довго і щасливо...
21 травня, 19:24