Влада Ірану заарештувала кінозірку за підтримку протестів

СВІТ
18.12.2022, 17:49
Влада Ірану заарештувала кінозірку за підтримку протестів
Фото: Instagram

Антидемократичний режим аятол не припиняє переслідувати мирних громадян, незгідних із деспотією шиїтських фундаменталістів.

У жорна терору потрапила одна з найвідоміших акторок Ірану – 38-річна Тарані Алідусті, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцевий телеканал "ورزش تیوب".

Жінку затримали та посадили на невизначений строк за ґрати після того, як вона відкрито висловила підтримку протестувальникам на своїй публічній сторінці в Instagram.

Як вдалося з'ясувати, право(п)охоронці пред'явили Тарані Алідусті суворі звинувачення у "розповсюдженні брехні" про всенародну революцію, що охопила всю країну.

Станом на цю мить акторка перебуває у тюрмі, родині та адвокатам поки не дозволено з нею спілкуватися до видання режимом відповідних розпоряджень або судового рішення.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що країни-члени Організації Об’єднаних Націй виключили Іран з комісії у справах жінок лише через кілька місяців після того, як він приєднався.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Ресурсна федерація московії ніколи не мала свободу слова. Всіх інакодумців, які йдуть проти Кремля, там саджають до тюрми або вбивають.
29 лютого, 12:34
Політика
Ще більша прозорість може завдавати нищівного удару по економіці України.
24 лютого, 18:25
Політика
Цей закон перевертає все з ніг на голову і замість контролю суспільства над владою встановлює контроль влади над суспільством.
23 лютого, 18:31
Політика
Аналітики наголошують на небезпеках законопроєкту про єдину систему відеонагляду.
22 лютого, 18:10
Позиція
У Раді зареєстрували законопроєкт, яким пропонується запровадити режим відеоспостереження за громадянами.
21 лютого, 17:31
Світ
Наркоімперію Асадів оцінили у $57 мільярдів, приблизно. Офіційну бухгалтерію, самі розумієте, миші з'їли. Непогано, правда ж?
18 лютого, 20:53